• CoPilot
 • Kalendarz
 • Czat
 • E-fakturowanie
 • Kreator BI
 • Aplikacja mobilna
 • Więcej funkcji
Zacznij

Wykorzystaj moc AI.
Nie pozostawaj w tyle

Nowy Bitrix24 stał się szybszy, inteligentniejszy i bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki sztucznej inteligencji naszego nowego narzędzia CoPilot i naturalnej kreatywności naszego zespołu jest to naprawdę doskonała przestrzeń robocza dla każdej firmy w 2023 roku.

Zacznij
img_hero

Poznaj AI CoPilot

Zwiększa produktywność aż do 30 razy!

CoPilot to innowacyjne narzędzie zasilane przez sztuczną inteligencję, które znajduje się wewnątrz Bitrix24 i ma na celu pomóc Ci w rutynowych zadaniach, znalezieniu nowych pomysłów i zwiększeniu Twojej produktywności.

 • Dostępny w zadaniach, na czacie, w aktualnościach i CRM

 • Idealne narzędzie do oszczędzania czasu i pieniędzy

 • Nieograniczone źródło pomysłów i inspiracji

 • Powinieneś spróbować, aby uwierzyć

img-copilot

Sztuczna inteligencja zintegrowana ze wszystkimi Twoimi ulubionymi narzędziami Bitrix24

Aby jak najlepiej wykorzystać tę nową technologię, zintegrowaliśmy możliwości AI z niektórymi z najpopularniejszych scenariuszy, aby poprawić Twoje doświadczenie i zwiększyć produktywność.

icon_copilot_ai_1

Znajduj pomysły

CoPilot jest pełen wspaniałych i oryginalnych pomysłów. Wystarczy wprowadzić prompt, a szybko zaproponuje on pomysł, rozwinięcie Twojej pierwotnej myśli lub dostosuje istniejącą koncepcję do Twoich potrzeb.

icon_copilot_ai_2

Pisz teksty

Możesz poprosić CoPilota o napisanie oryginalnego tekstu na podstawie Twojego promptu lub zmodyfikowanie istniejącej kopii, zmieniając jej ton, poprawiając błędy, dodając emoji, tworząc listę lub przepisując tekst z innej perspektywy (programisty, marketera itp.).

icon_copilot_ai_3

Udzielaj odpowiedzi

Nasz CoPilot jest wystarczająco inteligentny, aby wyrażać pochwałę lub sugerować konstruktywną krytykę wobec czyjejś wiadomości, pomysłu lub opinii. To naprawdę świetna rzecz – zwłaszcza gdy jesteś zbyt zajęty, aby szukać odpowiednich słów.

icon_copilot_ai_4

Uzyskaj podsumowanie zadań

Brakuje Ci czasu na czytanie długiego opisu zadania lub obszernego raportu liczącego 1000 słów i zawierającego mnóstwo danych? Po prostu poproś CoPilota o krótkie podsumowanie.

icon_copilot_ai_5

Transkrypcja połączeń w CRM

Zakończyłeś rozmowę telefoniczną z klientem po 35 minutach? Nie musisz wracać i słuchać jej od nowa – CoPilot dokona transkrypcji Twojej rozmowy w formacie tekstowym, jednocześnie automatycznie wypełniając odpowiednie pola w formularzu leada lub deala w CRM (imię i nazwisko, telefon, firma itp.).

icon_copilot_ai_6

Możesz połączyć się z dowolnym dostawcą AI.

CoPilot w Bitrix24 pozwala Ci wybrać preferowane narzędzie sztucznej inteligencji. Niezależnie od tego, czy jest to OpenAI, Google, Facebook, X, czy niestandardowe narzędzie AI, które zostało przeszkolone na danych Twojej firmy, możesz łatwo połączyć je z Bitrix24 i uczynić go swoim CoPilotem.

Wypróbuj nowy Bitrix24 na swoim telefonie

bitrix24

Kalendarz

Zaktualizowana i ulepszona funkcja wolne terminy umożliwia jeszcze wygodniejsze organizowanie wydarzeń i spotkań w Bitrix24, zwłaszcza z poziomu telefonu komórkowego.

img-calendar
icon_calendar_1

Strefy czasowe

Przy planowaniu spotkań w Bitrix24, nasz kalendarz teraz będzie uwzględniał strefę czasową każdego uczestnika i wyświetlał ją w menu wydarzenia. To naprawdę przydatne narzędzie, jeśli Twój zespół jest rozproszony w wielu strefach czasowych.

icon_calendar_2

Integracja z pocztą elektroniczną

Gdy otrzymasz przez e-mail zaproszenie z plikiem iCal, w Twoim kalendarzu automatycznie zostanie utworzone nowe wydarzenie. Co więcej, teraz możesz wysłać link do swoich wolnych terminów bezpośrednio w wiadomości e-mail, a uczestnicy mogą wybrać termin, który im odpowiada.

icon_calendar_3

Dostępne terminy

Teraz możesz ustawić zakres dat i godzin swojej dostępności (np. pon., śr., pt. 9:00 - 12:00), a także czas trwania każdego wolnego terminu. Ułatwia to użytkownikom zewnętrznym wybór dostępnego wolnego terminu z Twojego harmonogramu.

icon_calendar_4

Wolne terminy dla wielu uczestników

Kiedy ustalasz spotkanie z użytkownikiem zewnętrznym i kilkoma innymi osobami z Twojej firmy (np. klientem, menadżerem sprzedaży i specjalistą ds. prawnych), nasz kalendarz weźmie pod uwagę dostępne wolne terminy wszystkich uczestników.

icon_calendar_5

Mobilny kalendarz

Całkowicie przeprojektowaliśmy i zmieniliśmy wygląd kalendarza w naszej aplikacji mobilnej, aby ułatwić nawigację i codzienne korzystanie. Oczywiście, wszystkie nowe funkcje (w tym wolne terminy) są również dostępne.

Nowy czat

Nasz czat przeszedł pełną transformację – od architektury po projekt i wszystko, co się znajduje pomiędzy. Rezultatem jest elegancko wyglądający komunikator zespołowy, który oferuje mnóstwo nowych funkcji do efektywnej współpracy i komunikacji.

img-new-chat
icon_chat_1

Twój i tylko Twój

Przechowuj całą komunikację wewnątrz firmy w bezpiecznym i łatwym w użyciu komunikatorze zespołowym, który został zaprojektowany z myślą o pracy.

icon_chat_2

Łatwa nawigacja

Dzięki nowemu panelowi bocznemu możesz łatwo przełączać się między czatami osobistymi, Centrum Kontaktowym i CoPilotem. Zaktualizowane menu czatu umożliwia szybki dostęp do plików czatu, uczestników, zadań i nie tylko.

icon_chat_3

Bezproblemowa komunikacja

Teraz możesz przypinać wiadomości i przekazywać je z/do innych czatów, co ułatwia komunikację między różnymi zespołami w Twojej firmie.

icon_chat_4

Mobilność na pierwszym miejscu

Ponieważ stworzyliśmy nowy czat z myślą o użytkownikach smartfonów, to właśnie na urządzeniach mobilnych prezentuje się on najlepiej. Płynna nawigacja, elegancki wygląd, zoptymalizowane wiadomości głosowe i przesyłanie plików, reakcje i emoji – to wszystko tutaj jest.

icon_chat_5

Pełen emocji

Dzięki nowemu zestawowi naklejek, reakcji i emoji możesz z łatwością wyrazić każdą emocję lub po prostu podzielić się zabawnym GIF-em z kolegami.

Elastyczne dostosowywanie i wybór narzędzi

Dostosuj Bitrix24 do swoich potrzeb biznesowych, wyłączając narzędzia, których obecnie nie potrzebujesz – np. zarządzanie asortymentem, Scrum lub bazy wiedzy. W rezultacie otrzymasz dostosowaną do indywidualnych potrzeb wersję Bitrix24, która zawiera tylko te narzędzia, których potrzebujesz – i nic więcej.

img-tools-customization
icon_flexible_1

Konfigurowalne menu główne

Ukryj pozycje menu, których nie planujesz używać, aby mieć łatwiejszy dostęp do ulubionych narzędzi.

icon_flexible_2

Zupełnie nowe menu ustawień

Zmieniliśmy układ głównego menu, aby ułatwić nawigację i dodaliśmy więcej ustawień, dzięki którym możesz dostosować Bitrix24 do swoich potrzeb.

Podpisywanie wewnętrznych dokumentów

Już wkrótce

Podpisuj wewnętrzne dokumenty z użytkownikami konta Bitrix24 za pomocą Bitrix24 Sign. Zautomatyzuj wszystkie procesy HR z jednego centrum HR.

 • Podpisuj za pośrednictwem poczty elektronicznej

 • Podpisuj za pomocą wiadomości SMS

 • Podpisuj za pomocą czatu

 • Miejsce na dokumenty

img-document-signing

E-fakturowanie w CRM

Już wkrótce

Dzięki integracji z lokalnymi dostawcami, wszystkie faktury wystawiane za pomocą Bitrix24 są teraz automatycznie rejestrowane online w lokalnych organach podatkowych. Zapewnia to zgodność z nowymi przepisami prawa w niektórych krajach i umożliwia prowadzenie przejrzystego biznesu online.

 • Oficjalna integracja ze Storecove

 • Dane faktury są automatycznie przesyłane do organów podatkowych

 • Przejrzyste płatności podatkowe

 • Pełna zgodność z lokalnymi przepisami podatkowymi

img-crm-invoicing

Kreator BI

Raporty w Bitrix24 zostały zaktualizowane, ulepszone i zoptymalizowane do tego stopnia, że mogą łatwo konkurować z głównymi narzędziami BI.

 • Nie ma potrzeby podłączania Power BI ani innych serwisów innych firm

 • Możliwość edycji raportów

 • Możliwość dostosowania dashboardów

 • Szablony raportów: dynamika sprzedaży, struktura sprzedaży, analiza deali itp.

 • Dostępne niestandardowe szablony od partnerów i z Marketu Bitrix24.

img-bi-builder

Aplikacja mobilna

Teraz możesz zrobić o wiele więcej za pomocą aplikacji mobilnej Bitrix24 - oprócz czatu, poprawiliśmy ogólną wydajność aplikacji, umożliwiliśmy uruchamianie zautomatyzowanych workflow i dodaliśmy motyw ciemny.

 • Lepsza wydajność

 • Nowy czat

 • Konfigurowalne menu

 • Zautomatyzowane workflowy

 • Inteligentne procesy

 • Mobilny kalendarz

 • Ciemny motyw

img-mobile-app

Ulepszone zarządzanie asortymentem

Ułatwiliśmy Ci zarządzanie stanami magazynowymi i śledzenie pozycji w magazynie, szczególnie za pomocą smartfona.

 • Wybierz jedną z dwóch metod: FIFO (first-in first-out) i koszt średni

 • Nowe raporty: zysk brutto i marża brutto

 • Ulepszone zarządzanie asortymentem w aplikacji mobilnej

img-inventory-management