Wszystkie nasze ceny są podane dla całego zespołu, a nie za każdego użytkownika oddzielnie

Dlaczego Bitrix24 jest najlepszą opcją?

Otrzymujesz pełny dostęp dla całej firmy
Większość dostawców w modelu SaaS proponuje Ci oddzielną opłatę za każdego użytkownika w Twojej firmie. Może to doprowadzić do dość wysokiego rachunku. Dzięki Bitrix24 otrzymujesz średnio 30 razy lepszą wartość za o wiele mniejsze pieniądze. Po prostu wybierz plan, który pasuje do Twojej firmy i zapłać za cały zespół mniej niż mógłbyś zapłacić za jednego użytkownika.
Możesz dodać wszystkie swoje zespoły i działy
Bitrix24 zawiera kompletny zestaw narzędzi dla Twojej firmy. Dodaj zespoły i działy, a pracownicy znajdą wszystko, czego potrzebują do pracy, na swoim koncie.
Twój biznes się rozwija. Twoje wydatki pozostają takie same
Zatrudnianie nowych pracowników nie oznacza wyższych rachunków – obniż koszty IT, przechodząc na ceny stałe. Niezależnie od tego, czy masz zespół składający się z 5, 10, 50 osób, czy więcej, po prostu wybierz plan, który pasuje do wielkości Twojej firmy i z łatwością dodawaj nowych użytkowników.
Otrzymujesz dostęp do pełnego zestawu narzędzi biznesowych
Wyobraź sobie, ile zapłaciłbyś, gdybyś musiał kupić CRM, narzędzia do zarządzania projektami, narzędzia do komunikacji i inne dla każdego indywidualnego użytkownika. Wybierając Bitrix24, cały Twój zespół uzyska dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji za jedną stałą opłatę.

Ponad 10 000 000 firm zaufało Bitrix24

Zaproś swój zespół i pracuj efektywnie!