Koronawirus:
wspieramy biznes w czasie epidemii

Narzędzia do zdalnej pracy dla wszystkich

Cyfrowa przestrzeń robocza do pracy zdalnej


W związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 na całym świecie firmy stoją przed wyzwaniem znalezienia sposobów zarządzania pracownikami na odległość. Mamy nadzieję, że ta pandemia wkrótce się skończy, ale na razie najlepszym rozwiązaniem dla większości firm jest przejście na pracą zdalną.

Zrozumiałe jest to, że większość firm nie jest jeszcze przygotowana na tak radykalną zmianę. Zdecydowana większość firm nie ma niezawodnego planu, w jaki sposób zorganizować i zrestrukturyzować swoje wewnętrzne procesy w celu stworzenia skutecznego systemu home office.

Ale tak naprawdę wszystko sprowadza się do posiadania odpowiedniego zestawu narzędzi. Biura naszej firmy musiały również szybko dostosować się do nowych warunków. Gdyby nasze oprogramowanie nie zapewniłoby wszystkiego, co potrzebne do przeniesienia niektórych naszych zespołów na pracę zdalną, komunikacja w firmie byłaby o wiele trudniejsza.

Chcemy również, aby Twoje przejście na tryb pracy w domu było łatwe. Bitrix24 zawiera wszystkie funkcje do najbardziej płynnej i wygodnej zmiany systemu pracy, jednocześnie zapewniając łączność z zespołem przez cały czas i pełną kontrolę nad wszystkimi procesami operacjami.

Z tego powodu zdecydowaliśmy, że najlepszym sposobem, w jaki możemy pomóc firmom, jest usunięcie limitu 12 użytkowników w naszym bezpłatnym planie, aby umożliwić różnej wielkości firmom korzystanie z Bitrix24.

Zaawansowane narzędzia sprzedażowe


Automatyzacja przepływu pracy


Ujednolicony obszar roboczy online


Praca zdalna


Zjednocz zespół i współpracuj przy zadaniach, udostępniaj dokumenty, zarządzaj projektami, kontroluj wszystkie procesy robocze i miej pełną kontrolę nad bazą klientów w CRM.

Współpracuj ze swoim zespołem za pomocą Bitrix24


Zadania i projekty

Pomaga planować i zmierzać w dobrym kierunku

Twórz i przydzielaj nowe zadania jednym kliknięciem oraz planuj czas pracy. Korzystaj z wykresów Gantta i tablicy Kanban, aby mieć pełną kontrolę nad swoimi projektami, nawet gdy pracujesz zdalnie.

Czaty i wideokonferencje

Pomaga pozostawać w kontakcie i ulepsza komunikację

Utrzymuj łączność z całą firmą, w biurze lub w domu: wysyłaj wiadomości, wykonuj połączenia wideo, twórz prywatne i publiczne czaty oraz organizuj spotkania pracowników online za pośrednictwem wideokonferencji.

CRM

Pomaga sprzedawać bez osobistego spotkania z klientami

Przejmij kontrolę nad komunikacją ze swoimi klientami - wszystkie informacji o kontaktach z klientami, które odbywają się poprzez połączenia, e-maile, czaty w komunikatorach i widżety czatu na żywo są zapisywane w CRM dla łatwego dostępu.

Struktura firmy

Pomaga szybko zapoznać się ze strukturą organizacyjnej i łatwo znaleźć każdego pracownika.

Jeśli chcesz skontaktować się z kolegą, znajdź go szybko i łatwo, korzystając ze struktury firmy. Wizualne przedstawienie struktury pomaga znaleźć odpowiedni dział lub pracownika w kilka sekund.

Bitrix24.Drive

Pomaga w pracy z plikami i dokumentami

Przechowuj wszystkie swoje pliki robocze w jednym miejscu i upewnij się, że ważne dokumenty nigdy się nie zgubią. Przeglądaj pliki bezpośrednio z Tablicy aktywności, bez konieczności ich pobierania. Współpracuj nad plikami za pomocą MS Office, Dokumentów Google, Office365 lub LibreOffice.

Kalendarz

Pomaga szybko zorganizować każde wydarzenie

Wybierz datę i godzinę, która odpowiada wszystkim uczestnikom, i umów się na spotkanie w kilka sekund, niezależnie od tego, czy spotkanie odbywa się w trybie online, czy offline.

Tablica aktywności

Pomaga Ci być na bieżąco z wydarzeniami w firmie

Bądź na bieżąco z aktualnościami firmy, przeglądaj komentarze i nowe pliki oraz publikuj posty. Rozwijaj poczucie wspólnoty i zaangażowania, nawet wśród pracowników zdalnych.

Baza wiedzy

Pomaga zarządzać informacjami w firmie

Zbieraj ważne informacje o firmie i zapewnij wszystkim współpracownikom dostęp do tych danych. Na pokładzie nowych pracowników bezproblemowo. Pomaga bezproblemowo wprowadzać do pracy nowych pracowników.

Aplikacja mobilna

Pomaga pozostać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś

Znajdź wszystkie narzędzia potrzebne do organizowania procesów pracy od początku do końca bezpośrednio w aplikacji mobilnej Bitrix24:

- Czaty prywatne i grupowe
- Wiadomości głosowe
- Połączenia głosowe i wideo
- Strumień aktywności
- Zadania
- Powiadomienia i komentarze
- Udostępnienie dokumentów i plików za pośrednictwem czatu 

Ponad 7 000 000 firm korzysta z Bitrix24

Zarejestruj się już dziś, zaproś zespół i zwiększ wydajność swojej firmy!
Darmowe i nieograniczone