Aplikacje Bitrix24


Bitrix24.Market


Przejrzyj nasz Marketplace i zgarnij fajne dodatki i niestandardowe rozwiązania do Bitrix24. Aplikacje opracowane przez naszych partnerów i zatwierdzone przez nas obejmują niestandardowe szablony stron docelowych, integracje z narzędziami innych firm oraz różne rozwiązania z zakresu telefonii, bankowości, systemów płatności i czatbotów.

Darmowa aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Bitrix24 jest integralną częścią ekosystemu Bitrix24. Jest bardzo przydatna w trasie lub podczas pracy z domu. Ustawiaj zadania, prowadź rozmowy wideo, korzystaj z czatów, publikuj komentarze i rób o wiele więcej za pomocą naszej aplikacji mobilnej.

Darmowa aplikacja mobilna


Aplikacja desktopowa Bitrix24

Nasza aplikacja desktopowa naprawdę błyszczy, jeśli chodzi o pracę z projektami lub prowadzenie wideokonferencji. Zoptymalizowana pod kątem znanego i przyjemnego doświadczenia na komputerze iMac lub z systemem Windows, aplikacja ta pozwala szybko reagować na komentarze w zadaniach, prowadzić rozmowy wideo bezpośrednio z czatu Bitrix24, udostępniać pliki i robić inne niesamowite rzeczy.

Pobierz aplikację:
Aplikacja desktopowa Bitrix24
Open API


Wiesz, jak ulepszyć Bitrix24? Mamy dla Ciebie wiele możliwości! Bitrix24 ma otwarte API, które pozwala naszym klientom i partnerom ulepszać intranety w chmurze poprzez dostosowywanie workflowów i logiki biznesowej w ich portalach w chmurze.

Open API