Najlepszy darmowy CRM

Bitrix24 to bezpłatny lub niedrogi CRM, który pozwala na zarządzanie klientami oraz obsługę klientów i automatyzację marketingu. Dostępne w chmurze i on-premise, zarówno w aplikacji desktopowej i na urządzeniach mobilnych.

CRM dla działu sprzedaży

Darmowy system CRM dla Twojego działu sprzedaży z wszystkimi niezbędnymi narzędziami - lejek sprzedaży, zarządzanie pipeline’em, raporty sprzedaży, pogląd karty klienta na 360 stopni, wsparcie dla powtarzającej się sprzedaży i automatyzacji sprzedaży.

Marketing i Sales Intelligence

CRM, który kontroluje koszty marketingu i automatycznie oblicza ROI. Zobacz, które kanały marketingowe, kampanie, a nawet słowa kluczowe zapewniają najlepszy zwrot z inwestycji i pomagają ci skutecznie zamykać sprzedaż.

Wielokanałowy CRM do marketingu

Prowadzisz e-mail marketing, SMS-y, telemarketing, kampanie docelowe Facebook / Google z Twojego CRM. Wysyłaj do 5000 e-maili za darmo w miesiącu!

Bezpłatne centrum kontaktowe dla klientów

Zapewnij wsparcie klienta za pomocą poczty elektronicznej, telefonu, czatu na żywo, sieci społecznościowych i popularnych messengerów.

Oferty i faktury w CRM

Stwarzaj oferty oraz faktury i akceptuj płatności przez PayPal, Stripe, Braintree, Authorize.Net i inne systemy płatności.

CRM z zarządzaniem zadaniami i projektami

Twórz zadania wewnątrz CRM. Współpracuj z klientami nad projektami i monitoruj czas spędzony na zadania, aby móc dokładnie rozliczać.

Online PBX i VoIP

Zamień nasz bezpłatny CRM w pełnowartościowe internetowe centrum obsługi telefonicznej. Przychodzące, wychodzące połączenia oraz nagrywanie rozmów, IVR i przekierowanie połączeń.

5.000.000+ organizacji już używa Bitrix24
Aplikacja mobilna i desktopowa
Bitrix24 posiada bezplatną aplikację mobilną i desktopową dostępną na systemach Android, iOS, Mac i PC

On-Premise

Bitrix24 jest dostępny w chmurze i on-premise z dostępem do kodu żródłowego. Możesz zainstalować go na własnym serwerze i dostosować w razie potrzeby.

API

API i REST API są dostępne jak w chmurze tak i on-premise.

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w marketplace.
Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

Co jeszcze może zrobić Bitrix24
Firma
Zadania i Projekty
CRM
Centrum kontaktowe
Strony