MOBILNOŚĆ

Kieruj zdalnie, pozostając w kontakcie

Zacznij już teraz
Bitrix24

Mobilność biznesowa staje się coraz ważniejsza, ponieważ ludzie zabierają pracę ze sobą poza biuro. Prawdziwa mobilność biznesowa wymaga posiadania niezawodnych narzędzi, które działają w dowolnym miejscu. Dzięki Bitrix24 możesz pozostać w kontakcie i zarządzać pracą za pomocą smartfona.

Gdy pracownicy są wydajni w podróży, wszyscy odnoszą korzyści. Aplikacja mobilna Bitrix24 zapewnia maksymalną elastyczność: jeśli pracownik musi pracować z domu, planuje spotkanie służbowe w podróży lub coś ma się odbyć poza zwykłymi godzinami pracy, nadal ma dostęp do zarządzania zadaniami.

Aplikacja mobilna Bitrix24 przydaje się w każdej firmie, która korzysta z oprogramowania Bitrix24. To jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które:

 • Korzystają z CRM

 • Potrzebują niezawodnego narzędzia do zarządzania zadaniami

 • Potrzebują przechowywania i zarządzania plikami online

 • Wymagają większej elastyczności

Zacznij już teraz

Zarówno firmy jednoosobowe, jak i posiadające wiele lokalizacji międzynarodowych, mogą korzystać z funkcji oferowanych przez Bitrix24, w tym z aplikacji mobilnej. Nasze oprogramowanie do zarządzania zadaniami jest używane przez ponad 15 milionów firm różnej wielkości i z różnych branż.

Menedżerowie mający dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania do zarządzania zadaniami z poziomu smartfona mogą łatwiej tworzyć kalendarze, przypisywać zadania i kontaktować się z zespołami. Dodatkowo, dzięki tak dużej ilości ważnych informacji przechowywanych w narzędziu CRM, menedżerowie są zawsze na bieżąco.

Funkcje Bitrix24

Dzięki funkcjom zapewnianym przez Bitrix24, firma ma wszystkie narzędzia, których potrzebuje. Aby zobaczyć pełną listę dostępnych funkcji, kliknij tutaj. Zobacz również, co obejmuje plan bezpłatny.

Mobilny CRM

Bitrix24

Bitrix24 to narzędzie CRM, które łączy zespoły sprzedażowe i klientów. Monitoruj prziemieszczenie się klientów po lejkowi i prowadź notatki ze wszystkich rozmów. W ten sposób zespoły sprzedażowe współpracują i są na bieżąco z postępami klientów. Największą zaletą CRM jest zapewnienie jednego miejsca do przechowywania plików i zarządzania projektami klientów oraz zachowywania całej komunikacji z klientami na przyszłość. W ramach Bitrix24 zespoły mogą zarządzać wszystkimi kluczowymi punktami w relacji z klientem za pomocą mobilnego CRM.

%BLOCK_4_BUTTON%

Zarządzanie zadaniami

Bitrix24

Menedżerowie mają dużo na głowie przy tworzeniu zadań i zarządzaniu obciążeniami pracowników. Z aplikacji mobilnej można wykonywać wszystkie te zadania i nie tylko. Twórz zadania z wiadomości e-mail, integruj projekty z kalendarzami i sprawdzaj postępy. Bitrix24 umożliwia menedżerom automatyzację zadań w celu powtarzania ich według standardowego lub niestandardowego harmonogramu. Dzięki tym wszystkim narzędziom zarządzanie zadaniami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

%BLOCK_4_BUTTON%

Udostępnianie i przechowywanie plików

Bitrix24

Przechowuj wszystkie pliki firmowe w jednym miejscu i uzyskuj do nich dostęp z dowolnego miejsca w mobilnej apliakcji Bitrix24. Dzięki konfigurowalnym uprawnieniom dostępu firma może chronić wszystkie pliki. Może również zapewnić ograniczony dostęp klientom do określonych plików, porządkując skrzynki odbiorcze i usprawniając procesy. Kolejną zaletą udostępniania i przechowywania plików jest możliwość zmniejszenia kosztów papieru i miejsca na dokumenty. Przechowywane dokumenty cyfrowe można łatwo oznaczać i porządkować, jak również wyszukiwać.

%BLOCK_4_BUTTON%

Komunikacja w czasie rzeczywistym

Bitrix24

W Bitrix24 istnieje wiele kanałów komunikacji. Dzięki nim zespoły pozostają w stałym kontakcie w czasie rzeczywistym. Menedżerowie otrzymują natychmiastowe raporty z wykonanej pracy w celu aktualizacji zarządzania klientami. Zespoły mogą również komunikować się w czasie rzeczywistym i być na bieżąco, mimo dzielących kilometrów.

%BLOCK_4_BUTTON%

Zarządzanie czasem i kalendarze

Bitrix24

Twórz wiele kalendarzy, aby lepiej zarządzać czasem. Komunikacja zespołowa w kalendarzach ułatwia współpracę. Narzędzia do zarządzania czasem i planowania są dostępne w aplikacji mobilnej Bitrix24, dzięki czemu nikt nigdy nie przegapi spotkania. Zarządzaj wieloma kalendarzami, monitiruj wszystkie terminy i zobowiązania.

%BLOCK_4_BUTTON%

Mobilne wideo

Bitrix24

Korzystaj ze spotkań online w aplikacji mobilnej Bitrix24 i bądź w kontakcie z dowolnego miejsca. Innym świetnym sposobem wykorzystania funkcji do prowadzenia wideorozmowy zdalnie jest narzędzie do zarządzania klientami.

%BLOCK_4_BUTTON%

Wewnętrzna sieć społecznościowa

Bitrix24

Platforma Bitrix24 może obejmować wewnętrzną, firmową sieć społecznościową. Dzięki opcjom wbudowanego czatu, komentarzom, profilom i nie tylko, firmy pomagają pracownikom lepiej się poznać. Działy HR mogą korzystać z tych narzędzi i zachęcać do komunikacji. Gdy pracownicy i członkowie zespołów budują bardziej osobiste relacje, zwiększa się efektywność współpracy.

%BLOCK_4_BUTTON%

Zaawansowane raportowanie

Bitrix24

Uruchom raporty w łatwy sposób dzięki aplikacji mobilnej Bitrix24. Większość ludzi woli generować raporty w obszarze, w którym mogą rozpowszechniać informacje i integrować je razem. Platforma Bitrix24 gromadzi wszelkie informacje, a firmy mogą ustawić funkcje raportowania według własnych potrzeb.

%BLOCK_4_BUTTON%

Mobilne zarządzanie workflow

Bitrix24

Ważną częścią zarządzania zadaniami jest zarządzanie workflow. Wykonywanie zadań firmowych z poziomu smartfona może być trudniejsze, ale nie w przypadku Bitrix24. Menedżerowie mogą przypisywać zadania i monitorować postęp projektu z poziomu aplikacji mobilnej. Dzięki wykorzystaniu wykresów Gantta i tablicy Kanban w Bitrix24 można na żywo zarządzać przepływami pracy w formie wizualnej. Spraw, aby wszystko działało płynnie, nawet jeśli nie ma Cię przy biurku.

%BLOCK_4_BUTTON%

Wbudowana telefonia

Bitrix24

Dzięki telefonii dzwoń z dowolnego miejsca na świecie w cenie połączenia krajowego. Dla firm działających na skalę globalną ta zaleta Bitrix24 jest bezcenna. Telefonia pomaga firmom z międzynarodowymi lokalizacjami i klientami łatwiej utrzymywać kontakt. Niezależnie od tego, czy opracowujesz szczegóły projektu, czy próbujesz negocjować umowę, wbudowana funkcja telefonii Bitrix24 służy pomocą.

%BLOCK_4_BUTTON%

Integracje

Bitrix24

Przeglądaj Bitrix24.Market i zyskuj dodatkowe usługi i i niestandardowe rozwiązania do Bitrix24. Zatwierdzane przez nas aplikacje opracowywane przez partnerów obejmują niestandardowe szablony stron docelowych, integracje z narzędziami innych firm oraz różne rozwiązania z zakresu telefonii, bankowości, systemów płatności i czatbotów.

%BLOCK_4_BUTTON%

Centrum kontaktowe

Bitrix24

Działanie firmy zależy od odpowiadania bieżącym i potencjalnym klientom. Istnieje wiele sposobów obsługi centrum kontaktowego, ale najlepszym jest oprogramowanie Bitrix24 do zarządzania klientami. Nasz zespół pomaga zapewnić firmie doskonałe wsparcie centrum kontaktowego poprzez automatyzację i aplikację mobilną. Mając centrum kontaktowe w smartfonie, można szybko odpowiadać na każdą wiadomość.

%BLOCK_4_BUTTON%
 • Mobilny CRM

 • Zarządzanie zadaniami

 • Udostępnianie i przechowywanie plików

 • Komunikacja w czasie rzeczywistym

 • Zarządzanie czasem i kalendarze

 • Mobilne wideo

 • Wewnętrzna sieć społecznościowa

 • Zaawansowane raportowanie

 • Mobilne zarządzanie workflow

 • Wbudowana telefonia

 • Integracje

 • Centrum kontaktowe

Zacznij już teraz
Bitrix24

„Potrzebujesz zaawansowanego narzędzia do łatwej komunikacji ze współpracownikami, do przeprowadzania burzy mózgów w celu znajdowania rozwiązań i do zarządzania projektami. Wszystkie te zadania można łatwo wykonać za pomocą usługi o nazwie Bitrix24”.

MakeUseOf

Korzyści z Bitrix24

Duża część narzędzi Bitrix24, włączając aplikację mobilną, jest dostępna w planie bezpłatnym („Free”). To tak, jakby otrzymać ofertę dwa zamiast jednego.

 • Wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia biznesu są dostępne zarówno na system iOS, jak i na Androida

 • Publikuj, dawaj polubienia, czatuj, przypisuj, akceptuj i kontroluj w podróży w czasie rzeczywistym

 • Otrzymuj powiadomienia typu Push, gdy tego potrzebujesz

 • Rozwijaj stosunki międzynarodowe w cenie połączenia krajowego

Zacznij już teraz

Już ponad 15 milionów firm korzysta z Bitrix24. Połączenie wszystkich narzędzi firmowych na jednej wygodnej platformie pomaga utrzymać porządek, dzięki czemu można lepiej zarządzać projektami.

Uważamy, że wszystkie firmy powinny znaleźć odpowiednie oprogramowanie do zarządzania zadaniami. Zamiast dostosowywać procesy firmy do oprogramowania, dostosuj Bitrix24 do procesów.

Bitrix24 to społeczność użytkowników, którzy sobie pomagają. W przypadku firm potrzebujących dodatkowej pomocy we wdrożeniu lub rozwiązaniu problemów z platformą, Partnerzy naszego produktu służą pomocą. Nasi lokalni partnerzy mają wykształcenie i niezbędne doświadczenie, aby szkolić z korzystania z Bitrix24 w optymalny sposób. Jeśli chcesz umówić się na demonstrację, nasi partnerzy na pewno pomogą.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 FAQ

Co to jest Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 to internetowa przestrzeń robocza zaprojektowana do współpracy w działach sprzedaży, marketingu, zarządzania projektami i innych działań. Zawiera CRM, zadania, czaty, spotkania online i ponad 30 innych narzędzi.

Jak rozpocząć korzystanie z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Aby założyć konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail, potwierdzić go i to wszystko! Twoje konto Bitrix24 jest gotowe do użycia.

Ile kosztuje Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 posiada 5 planów:

 • FREE. Nieograniczona liczba użytkowników, zawsze darmowy plan, ograniczona funkcjonalność.
 • BASIC. Do 5 użytkowników, 249 zł/mies, doskonale nadaje się do prowadzenia małych firm i zespołów sprzedażowych.
 • STANDARD. Do 50 użytkowników, 499 zł/mies, doskonała współpraca dla całej firmy.
 • PROFESSIONAL. Do 100 użytkowników, 999 zł/mies, maksymalna automatyzacja sprzedaży i procesów biznesowych.
 • ENTERPRISE. Do 10 000 użytkowników, od 1 999 zł/mies, narzędzia transformacji cyfrowej dla dużych firm i przedsiębiorstw.

Pamiętaj, że wszystkie nasze plany są opłacane na podstawie jednolitej stawki, co oznacza, że możesz dodawać coraz więcej użytkowników w ramach limitu planu i nadal płacić tę samą kwotę miesięcznie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Możesz korzystać z Bitrix24 w dowolnej przeglądarce, w aplikacji desktopowej (dla Windows, Mac, Linux) lub w aplikacji mobilnej (dla iOS lub Android).

Czy moje dane będą bezpieczne w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Bitrix24 przechowuje dane w 17 centrach danych i na 600 serwerach w Ameryce Północnej i Europie, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Wszystkie nasze procedury gromadzenia i obsługi danych są w pełni zgodne z RODO.

Jakie są poziomy dostępu w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Oto istniejące poziomy dostępu:

 • Pracownik/użytkownik. Wszystkim nowym zaproszonym użytkownikom domyślnie ustawiony jest status „pracownik”, o ile administrator nie ustawił inaczej.
 • Kierownik działu. Rozszerzone uprawnienia dostępu do konta. Na przykład tacy użytkownicy zobaczą raporty z zadań swoich podwładnych.
 • Administrator: użytkownik, któremu udzielono dostępu administracyjnego do konta.
 • Użytkownik Extranetu: oznaczony ikoną Extranet i mający ograniczony dostęp do konta.

Co sprawia, że Bitrix24 jest lepszy niż 99% innych rozwiązań na rynku?

 • Zastępuje wszystkie Twoje obecne rozwiązania typu SaaS
 • Za darmo na zawsze dla nieograniczonej liczby użytkowników
 • Łatwa migracja danych z innych systemów
 • Jest zintegrowany ze wszystkimi Twoimi ulubionymi rozwiązaniami i aplikacjami
 • Używany, lubiany i cieszący się zaufaniem wśród ponad 15 000 000 użytkowników
 • Opłata stała: przewidywalne koszty, brak cen za pojedynczego użytkownika
features_clear

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie. Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

img_logo_mobile

Zobacz, dlaczego 15 milionów firm polega na Bitrix24.

Zacznij już teraz
Bitrix24