ZADANIA I PROJEKTY

Zwiększ wydajność na poziomie osobistym i zespołowym

Zacznij już teraz
Bitrix24

Błędy w zarządzaniu, przekroczone terminy, niezsynchronizowane zadania – zarządzanie projektem nigdy nie jest łatwe, o czym już na pewno wiesz. Niektórych niepowodzeń po prostu nie da się przewidzieć, ale jeśli dysponujesz skutecznymi narzędziami, możesz rozwiązać każdy problem. Gdy trzeba coś zdefiniować, uporządkować lub przypisać, Bitrix24 służy pomocą. Zwiększanie produktywności i zarządzanie workflow jeszcze nigdy nie było tak proste, podobnie jak realizacja projektów. Ciesz się tym, co najbardziej lubisz w pracy, a resztę przełącz na autopilota.

Funkcje Bitrix24

Zarządzanie obciążeniem pracą

Bitrix24

Dzięki oprogramowaniu do zarządzania projektami przypisywanie zadań jest łatwiejsze. W przypadku powtarzających się zadań, użyj ustawień automatycznych, aby ustawić powtarzanie zadań codziennie, co tydzień, co miesiąc lub indywidualnie. Komunikuj się w ramach zadań: pytaj o postęp lub użyj funkcji czatu, aby omówić obciążenie pracą. Kierownicy projektów mogą przeglądać obciążenie pracą poszczególnych członków zespołu i w razie potrzeby przypisywać lub odbierać zadania.

Zarejestruj się za darmo

Udostępnianie i przechowywanie plików

Bitrix24

Przechowuj wszystkie pliki swojej firmy w jednym miejscu. Dzięki konfigurowalnym uprawnieniom dostępu Twoja firma będzie jeszcze lepiej zorganizowana. Oznaczaj wszystkie pliki i szybciej znajduj to, czego potrzebujesz, dzięki cyfrowej wyszukiwarce. Dzięki opcji przechowywania w chmurze Bitrix24 możesz uzyskać dostęp do plików z dowolnego miejsca, nawet podczas spotkań z klientami. Kolejną zaletą udostępniania i przechowywania plików online jest możliwość zmniejszenia kosztów papieru i miejsca na dokumenty. Firmy mogą również zapewnić ograniczony dostęp klientom do udostępniania określonych plików, co pomaga utrzymać porządek w skrzynkach odbiorczych i usprawnić niektóre procesy.

Zarejestruj się za darmo

Zarządzanie czasem i kalendarze

Bitrix24

Twórz wiele kalendarzy, aby lepiej zarządzać czasem. Zespoły mogą komunikować się w kalendarzach, co ułatwia współpracę. Wszystkie funkcje zarządzania czasem i funkcje kalendarzy są dostępne w aplikacji mobilnej Bitrix24, dzięki czemu nikt nigdy nie przegapi spotkania. Zarządzaj wieloma kalendarzami, śledź wszystkie terminy i zobowiązania.

Zarejestruj się za darmo

Automatyzacja powtarzających się zadań

Bitrix24

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz efektywnie współpracować ze swoim zespołem, aby wykonać zadanie. Ułatw sobie pracę dzięki automatyzacji procesów, aby zadania powtarzały się, jeśli jest taka potrzeba.

Zarejestruj się za darmo

Listy rzeczy do zrobienia i zależności między zadaniami

Bitrix24

Utwórz listę rzeczy do zrobienia, aby skupiać się na zadaniach i dzielić projekty na mniejsze części. Można również łączyć zadania, więc jeśli zmienisz jedno, pozostałe zostaną dostosowane.

Zarejestruj się za darmo

Wykresy Gantta

Bitrix24

Wykresy Gantta to cenne narzędzie do zarządzania projektami. Narzędzie to pozwala zwizualizować dowolne zadanie lub zasób i uporządkować je w jednym miejscu. Zespoły mogą współpracować na wspólnej platformie online, aby osiągać kamienie milowe, realizować cele i pracować nad zadaniami. Dzięki temu wizualnemu narzędziu, które tworzy dynamiczny wykres, każdy może działać lepiej.

Zarejestruj się za darmo

Tablice Kanban

Bitrix24

Kanban to narzędzie wizualnego zarządzania zadaniami dla tych, którzy lepiej pracują z elementami graficznymi. To oprogramowanie umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym i w pełni przejrzyste spojrzenie na pracę, dzięki czemu zarządzanie zadaniami jest łatwe. Wszystkie elementy projektu są ułożone w taki sposób, aby członkowie zespołu i kierownicy projektów mogli w dowolnym momencie zobaczyć postęp każdego zadania. Tablice Kanban zwiększają produktywność Twojego zespołu.

Zarejestruj się za darmo

Współpraca w czasie rzeczywistym

Bitrix24

Śledź realizację zadań w czasie rzeczywistym. Zespoły mogą współpracować i obserwować postępy na bieżąco. Menedżerowie mogą otrzymywać natychmiastowe raporty z wykonanej pracy, aktualizacje dotyczące zarządzania klientami lub pracować nad innymi projektami. Zespoły mogą komunikować się w czasie rzeczywistym i być na bieżąco z zadaniami, nawet nie będąc blisko siebie. Możliwość współpracy w czasie rzeczywistym zwiększa produktywność zespołów, ponieważ utrzymują stały kontakt.

Zarejestruj się za darmo

Aplikacja mobilna

Bitrix24

Korzystaj z Bitrix24 gdziekolwiek jesteś. Dzięki naszej łatwej w użyciu aplikacji mobilnej masz dostęp ze smartfona do wszystkiego, co oferuje Bitrix24 na komputerze stacjonarnym. Korzystając z aplikacji uzyskasz większą elastyczność w zakresie lokalizacji i harmonogramów. Jeśli firma zależy od pracowników przebywających w wielu lokalizacjach lub będących w ciągłym ruchu, dostęp do aplikacji mobilnej to fantastyczna korzyść.

Zarejestruj się za darmo
 • Zarządzanie obciążeniem pracą

 • Udostępnianie i przechowywanie plików

 • Zarządzanie czasem i kalendarze

 • Automatyzacja powtarzających się zadań

 • Listy rzeczy do zrobienia i zależności między zadaniami

 • Wykresy Gantta

 • Tablice Kanban

 • Współpraca w czasie rzeczywistym

 • Aplikacja mobilna

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24

„Bitrix24 umożliwia członkom zespołu łatwy i szybki kontakt oraz współpracę”.

The Huffington Post

Zalety Bitrix24

 • Śledzenie postępów i wizualizacja wyników pracy za pomocą wykresów Gantta

 • Wizualizacja celów i zachowanie zwinności dzięki tablicom Kanban

 • Zarządzanie i automatyzacja obciążenia pracą, w celu uniknięcia problemów z przeciążeniem

 • Zachęcanie do grupowej burzy mózgów, w czasie rzeczywistym

 • Synchronizacja wszystkich pracowników, niezależnie od tego, gdzie się znajdują

Zarejestruj się za darmo

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 FAQ

Co to jest Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 to internetowa przestrzeń robocza zaprojektowana do współpracy w działach sprzedaży, marketingu, zarządzania projektami i innych działań. Zawiera CRM, zadania, czaty, spotkania online i ponad 30 innych narzędzi.

Jak rozpocząć korzystanie z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Aby założyć konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail, potwierdzić go i to wszystko! Twoje konto Bitrix24 jest gotowe do użycia.

Ile kosztuje Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 posiada 5 planów:

 • FREE. Nieograniczona liczba użytkowników, zawsze darmowy plan, ograniczona funkcjonalność.
 • BASIC. Do 5 użytkowników, 249 zł/mies, doskonale nadaje się do prowadzenia małych firm i zespołów sprzedażowych.
 • STANDARD. Do 50 użytkowników, 499 zł/mies, doskonała współpraca dla całej firmy.
 • PROFESSIONAL. Do 100 użytkowników, 999 zł/mies, maksymalna automatyzacja sprzedaży i procesów biznesowych.
 • ENTERPRISE. Do 10 000 użytkowników, od 1 999 zł/mies, narzędzia transformacji cyfrowej dla dużych firm i przedsiębiorstw.

Pamiętaj, że wszystkie nasze plany są opłacane na podstawie jednolitej stawki, co oznacza, że możesz dodawać coraz więcej użytkowników w ramach limitu planu i nadal płacić tę samą kwotę miesięcznie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Możesz korzystać z Bitrix24 w dowolnej przeglądarce, w aplikacji desktopowej (dla Windows, Mac, Linux) lub w aplikacji mobilnej (dla iOS lub Android).

Czy moje dane będą bezpieczne w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Bitrix24 przechowuje dane w 17 centrach danych i na 600 serwerach w Ameryce Północnej i Europie, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Wszystkie nasze procedury gromadzenia i obsługi danych są w pełni zgodne z RODO.

Jakie są poziomy dostępu w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Oto istniejące poziomy dostępu:

 • Pracownik/użytkownik. Wszystkim nowym zaproszonym użytkownikom domyślnie ustawiony jest status „pracownik”, o ile administrator nie ustawił inaczej.
 • Kierownik działu. Rozszerzone uprawnienia dostępu do konta. Na przykład tacy użytkownicy zobaczą raporty z zadań swoich podwładnych.
 • Administrator: użytkownik, któremu udzielono dostępu administracyjnego do konta.
 • Użytkownik Extranetu: oznaczony ikoną Extranet i mający ograniczony dostęp do konta.

Co sprawia, że Bitrix24 jest lepszy niż 99% innych rozwiązań na rynku?

 • Zastępuje wszystkie Twoje obecne rozwiązania typu SaaS
 • Za darmo na zawsze dla nieograniczonej liczby użytkowników
 • Łatwa migracja danych z innych systemów
 • Jest zintegrowany ze wszystkimi Twoimi ulubionymi rozwiązaniami i aplikacjami
 • Używany, lubiany i cieszący się zaufaniem wśród ponad 15 000 000 użytkowników
 • Opłata stała: przewidywalne koszty, brak cen za pojedynczego użytkownika
features_clear

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie. Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

img_logo_mobile

Zobacz, dlaczego 15 milionów firm polega na Bitrix24.

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24