KREATOR STRON INTERNETOWYCH

Twórz wspaniałe strony internetowe, w których niewymagane są umiejętności kodowania

Zacznij już teraz
Bitrix24

Żadna firma nie jest kompletna bez strony internetowej. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się sprzedażą online, czy chcesz zaprezentować swoje portfolio, dzięki witrynie internetowej Twoja firma będzie w centrum uwagi. Zwiększ sprzedaż i zaimponuj klientom za pomocą pięknej strony www, którą można stworzyć w mniej niż minutę.

Funkcje Bitrix24

Każda firma potrzebuje strony internetowej. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sprzedaż online, czy nie, ludzie będą szukać w Internecie informacji o Twojej firmie. Posiadanie strony internetowej pomaga w edukowaniu ludzi. Mimo że tworzenie strony może być onieśmielające, Bitrix24 sprawia, że jest ono proste i szybkie. Oto niektóre z najpopularniejszych funkcji dla użytkowników, którzy tworzą strony za pośrednictwem naszych usług.

Szablony branżowe

Bitrix24

Nie każda firma chce mieć ten sam styl lub projekt. Restauracje będą miały inny styl niż firmy sprzedające pręty stalowe dla ekip budowlanych. Wybierz szablon branżowy, aby szybciej stworzyć odpowiednią stronę. Szablony te mogą być tak proste lub skomplikowane, jak tylko chcesz, z możliwością dostosowania strony do własnych upodobań. Dzięki funkcjom handlu elektronicznego ze swoich stron można nawet sprzedawać produkty.

Zacznij już teraz

Nieograniczona liczba stron

Bitrix24

Stwórz witrynę dużą lub małą, w zależności od potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz pojedynczej strony, czy wielozakładkowej, gigantycznej witryny indeksowanej, służymy pomocą. Nasze narzędzia pozwalają łączyć się z innymi narzędziami lub funkcjami, które są niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników. Nie ma ograniczeń co do funkcji, które możesz dodać, ani liczby stron, które możesz utworzyć dla swojej witryny za pomocą naszego narzędzia do tworzenia stron docelowych.

Zacznij już teraz

Darmowy hosting w domenie Bitrix24

Bitrix24

Wiele firm oferuje bezpłatne strony, pobierając wysokie opłaty za hosting. Dzięki Bitrix24 można nie tylko stworzyć stronę, ale także hostować ją za darmo. Naprawdę chcemy, aby Twoja firma odniosła sukces, a krokiem do tego jest posiadanie niezawodnej usługi hostingowej, aby strona działała. Dzięki temu, że firmy mogą łączyć stronę internetową z platformą do zarządzania biurem, łatwiej jest dowiedzieć się, czy na stronie występują problemy lub sprawdzić jej wydajność.

Zacznij już teraz

Integracja z CRM

Bitrix24

Bitrix24 z hostingiem strony i korzystanie z narzędzi oprogramowania CRM to świetna kombinacja. Funkcje te mogą współdziałać, aby zintegrować najważniejsze narzędzia na jednej platformie do zarządzania biurem. Łatwo zsynchronizuj pulpit ze stroną, dzięki czemu będziesz mógł natychmiast zobaczyć statystyki dotyczące odsłon. Korzystanie z CRM do zarządzania wszystkimi informacjami dotyczącymi strony jest wygodne w prowadzeniu firmy. Mając wszystkie informacje dotyczące formularzy internetowych, czatów na żywo, strony internetowej i narzędzi oprogramowania CRM na jednej platformie, można efektywniej zarządzać danymi i zdobywać więcej potencjalnych klientów.

Zacznij już teraz

Wbudowane formularze internetowe

Bitrix24

Formularze internetowe można dodawać do stron w celu zbierania informacji. Za pomocą formularzy można zamawiać katalogi, składać zamówienia, prosić o bezpłatne pobranie, zapisać się na listę mailingową lub poprosić o więcej informacji. Niezależnie od tego, do czego firma potrzebuje formularzy, kreator stron internetowych Bitrix24 daje możliwość dodania ich dowolnej liczby. Zarządzanie formularzami z platformy zarządzania biurem Bitrix24 oznacza możliwość przeglądania wszystkich danych z formularzy internetowych. Po zebraniu danych można utworzyć niestandardowy szablon zadania, aby przejrzeć informacje lub zrealizować zamówienie. Dzięki temu, że wszystko znajduje się na jednej platformie zarządzania CRM, firma jest bardziej produktywna.

Zacznij już teraz

Czat na żywo

Bitrix24

Funkcja, którą lubi większość firm, to czat na żywo na stronie. Jest to pole, którego można użyć do bezpośredniego czatowania z odwiedzającymi stronę, aby zaoferować pomoc lub odpowiadać na pytania. Istnieją opcje połączenia z jednym z konsultantów obsługi klienta lub wykorzystania sztucznej inteligencji. Dzięki Bitrix24 wszystkie te opcje można łatwo zintegrować ze stroną i obsługiwać w oprogramowaniu do zarządzania biurem.

Zacznij już teraz

Widżet oddzwaniania

Bitrix24

Funkcją, którą można dodać do strony jest widżet oddzwaniania. Jest to przycisk umieszczony na stronie i oznaczony jako „kliknij, aby zadzwonić” lub „zadzwoń teraz”. Gdy odwiedzający kliknie ten widżet, wyświetli mu się formularz, w którym należy wprowadzić numer telefonu. Pracownik Twojej firmy będzie mógł się z nim skontaktować. Wielu odwiedzających lubi tę opcję, ponieważ nie muszą czekać przy telefonie, aż nadejdzie ich kolej na rozmowę. Daje to również Twojej firmie możliwość nawiązania kontaktu i zapewnienie klientowi doskonałej obsługi poprzez spersonalizowane wsparcie i pomoc.

Zacznij już teraz

Narzędzia SEO

Bitrix24

Bitrix24 to platforma do zarządzania biurem, dzięki której można łatwo łączyć aplikacje i programy do zarządzania preferowane przez firmy. Istnieją opcje narzędzi SEO, które można dodać bezpośrednio na stronę. Przeglądaj statystyki lub znajduj słabe punkty, aby poprawiać wyniki SEO. Dodatkowo, po połączeniu strony z platformą Bitrix24 - oprogramowaniem do zarządzania biurem - można przeglądać informacje podczas pracy nad innymi zadaniami. W ten sposób zawsze trzymasz rękę na pulsie, jeśli chodzi o działanie strony internetowej.

Zacznij już teraz

Inteligentna analityka

Bitrix24

Śledzenie analityki strony firmowej jest ważne. Zbieranie danych dotyczących wydajności, analiza informacji i usprawnianie procesów jest łatwiejsze dzięki integracji z Google Analytics. Narzędzia analityczne dostarczają przydatnych danych, takich jak strony docelowe, z których najczęściej pochodzą odwiedzający, czy liczba odwiedzających. Inne przydatne analizy obejmują lokalizacje odwiedzających i czas przebywania na każdej stronie witryny. To cenna informacja umożliwiająca poznanie, które działania marketingowe dają dobry zwrot z inwestycji (ROI), a które nie są warte wysiłku.

Zacznij już teraz

Marketing CRM

Bitrix24

Twórz i uruchamiaj kampanie marketingowe bezpośrednio z systemu CRM. Aby dotrzeć do grupy docelowej, wybieraj spośród różnych kanałów promocyjnych, takich jak marketing e-mailowy, transmisja głosu, SMS, Google Ads, reklamy na Facebooku, komunikatory i nie tylko.

Zacznij już teraz

Centrum obsługi klienta

Bitrix24

Kolejną cechą zwyczajowo stosowaną na stronach internetowych jest możliwość kontaktu z obsługą klienta firmy. Czat na żywo to świetna funkcja, ale ludzie potrzebują informacji, do kogo zadzwonić po pomoc. Bitrix24 zapewnia firmom narzędzia do tworzenia własnego centrum obsługi klienta, w którym pracują przedstawiciele firmy, lub tylko właściciele, w przypadku małych firm. Jeśli potrzebujesz pomocy ze zautomatyzowanymi centrami obsługi klienta, skorzystaj z botów i sztucznej inteligencji Bitrix24, aby uzyskać dodatkowe wsparcie. Jest to szczególnie cenne w przypadku mniejszych firm zatrudniających niewielu pracowników.

Zacznij już teraz

Konfigurowalne motywy

Bitrix24

Żadne dwie firmy nie są takie same, więc dlaczego dwie strony internetowe miałyby być identyczne? Użyj narzędzia Bitrix24 do tworzenia stron, aby stworzyć spersonalizowany projekt, który pasuje do stylu i kultury firmy. Uzyskaj dostęp do przejrzystych i profesjonalnych projektów, a następnie dostosuj je do swoich potrzeb. Dostępnych jest wiele ciekawych elementów i opcji układu, dzięki czemu firmowa strona będzie tylko Twoja.

Zacznij już teraz

Optymalizacja mobilna

Bitrix24

Wraz ze wzrostem liczby internautów przeglądających strony na smartfonach, Bitrix24 wie, że muszą być one równie dobre na urządzeniach mobilnych, jak na komputerach. Dzięki tej funkcji sprawisz, że Twoja strona będzie świetnie działać na dowolnym urządzeniu. Zapewniamy, że każda stworzona strona będzie miała dostęp do naszych narzędzi optymalizacji mobilnej. Jeśli masz aplikację mobilną Bitrix24, możesz również przeglądać wszystkie informacje z komputera na smartfonie.

Zacznij już teraz
 • Szablony branżowe

 • Nieograniczona liczba stron

 • Darmowy hosting w domenie Bitrix24

 • Integracja z CRM

 • Wbudowane formularze internetowe

 • Czat na żywo

 • Widżet oddzwaniania

 • Narzędzia SEO

 • Inteligentna analityka

 • Marketing CRM

 • Centrum obsługi klienta

 • Konfigurowalne motywy

 • Optymalizacja mobilna

Zacznij już teraz
Bitrix24

„Ta platforma (Bitrix24) robi prawie wszystko, oprócz samego prowadzenia Twojej firmy”.

PCWorld

Korzyści z Bitrix24

Korzyści z tworzenia, hostingu i dostosowywania strony za pomocą narzędzi Bitrix24 są dalekosiężne. Mogą zapewnić firmie niedrogą, dobrze działającą stronę internetową. Popularne funkcje i łatwość obsługi to wielkie zalety korzystania z Bitrix24, a oto inne korzyści.

 • Projektowanie, tworzenie, uruchomienie – bez kodowania.

 • Gromadzenie i przechowywanie informacji o odwiedzających bezpośrednio w CRM.

 • Poprawianie doświadczenia użytkowników za pomocą czatów na żywo i komunikatorów.

 • Tworzenie dowolnej liczby stron i witryn.

 • Reagowanie na potrzeby klientów za pośrednictwem wersji mobilnej.

 • Gromadzenie danych, analiza i ulepszanie dzięki zintegrowanym narzędziom Google Analytics.

Zacznij już teraz

Kolejną świetną funkcją jest możliwość połączenia dowolnego narzędzia, aplikacji lub programów do zarządzania biurem, których już używasz, z oprogramowaniem Bitrix24 do zarządzania. Istnieje wiele sposobów na dostosowanie strony i narzędzi służących do śledzenia. Jeśli nie masz dostępu do żadnego z nich, przejrzyj nasze aplikacje partnerskie i zobacz, co dodać do oprogramowania do zarządzania biurem lub do strony internetowej. Za pomocą Bitrix24 firmy mogą nawet tworzyć lub linkować własne aplikacje.

Nasi lokalni partnerzy, którzy są przeszkolonymi użytkownikami oprogramowania i narzędzi Bitrix24 do zarządzania biurem, świadczą usługi ułatwiające korzystanie z produktu. Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu strony, konfiguracji platformy lub wiedzy, jak uzyskać dostęp do wszystkich dostarczanych narzędzi, nasi partnerzy służą pomocą. Mogą oni nawet przygotować prezentację dla Twojej firmy, aby pokazać możliwości naszych narzędzi.

Największą zaletą korzystania z Bitrix24 jest to, że większość funkcji jest udostępniana bezpłatnie. Z bezpłatnych funkcji szczególnie korzystają małe i średnie firmy. Istnieją również dodatkowe i rozszerzone funkcje, dostępne za niewielką opłatą.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 FAQ

Co to jest Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 to internetowa przestrzeń robocza zaprojektowana do współpracy w działach sprzedaży, marketingu, zarządzania projektami i innych działań. Zawiera CRM, zadania, czaty, spotkania online i ponad 30 innych narzędzi.

Jak rozpocząć korzystanie z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Aby założyć konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail, potwierdzić go i to wszystko! Twoje konto Bitrix24 jest gotowe do użycia.

Ile kosztuje Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 posiada 5 planów:

 • FREE. Nieograniczona liczba użytkowników, zawsze darmowy plan, ograniczona funkcjonalność.
 • BASIC. Do 5 użytkowników, 249 zł/mies, doskonale nadaje się do prowadzenia małych firm i zespołów sprzedażowych.
 • STANDARD. Do 50 użytkowników, 499 zł/mies, doskonała współpraca dla całej firmy.
 • PROFESSIONAL. Do 100 użytkowników, 999 zł/mies, maksymalna automatyzacja sprzedaży i procesów biznesowych.
 • ENTERPRISE. Do 10 000 użytkowników, od 1 999 zł/mies, narzędzia transformacji cyfrowej dla dużych firm i przedsiębiorstw.

Pamiętaj, że wszystkie nasze plany są opłacane na podstawie jednolitej stawki, co oznacza, że możesz dodawać coraz więcej użytkowników w ramach limitu planu i nadal płacić tę samą kwotę miesięcznie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Możesz korzystać z Bitrix24 w dowolnej przeglądarce, w aplikacji desktopowej (dla Windows, Mac, Linux) lub w aplikacji mobilnej (dla iOS lub Android).

Czy moje dane będą bezpieczne w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Bitrix24 przechowuje dane w 17 centrach danych i na 600 serwerach w Ameryce Północnej i Europie, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Wszystkie nasze procedury gromadzenia i obsługi danych są w pełni zgodne z RODO.

Jakie są poziomy dostępu w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Oto istniejące poziomy dostępu:

 • Pracownik/użytkownik. Wszystkim nowym zaproszonym użytkownikom domyślnie ustawiony jest status „pracownik”, o ile administrator nie ustawił inaczej.
 • Kierownik działu. Rozszerzone uprawnienia dostępu do konta. Na przykład tacy użytkownicy zobaczą raporty z zadań swoich podwładnych.
 • Administrator: użytkownik, któremu udzielono dostępu administracyjnego do konta.
 • Użytkownik Extranetu: oznaczony ikoną Extranet i mający ograniczony dostęp do konta.

Co sprawia, że Bitrix24 jest lepszy niż 99% innych rozwiązań na rynku?

 • Zastępuje wszystkie Twoje obecne rozwiązania typu SaaS
 • Za darmo na zawsze dla nieograniczonej liczby użytkowników
 • Łatwa migracja danych z innych systemów
 • Jest zintegrowany ze wszystkimi Twoimi ulubionymi rozwiązaniami i aplikacjami
 • Używany, lubiany i cieszący się zaufaniem wśród ponad 15 000 000 użytkowników
 • Opłata stała: przewidywalne koszty, brak cen za pojedynczego użytkownika
features_clear

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie. Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

img_logo_mobile

Zobacz, dlaczego 15 milionów firm polega na Bitrix24.

Zacznij już teraz
Bitrix24