Biuro Online

Przestrzeń robocza Bitrix24 to doskonałe rozwiązanie do produktywnej współpracy online, posiadająca czaty, połączenia wideo i wideokonferencje dla maksymalnie 48 uczestników, dysk w chmurze, kalendarz, grupy robocze, raporty, procesy biznesowe i praktycznie wszystko czego potrzebujesz do załatwiania spraw.

Bitrix24. Nieograniczona współpraca

Bezpłatnie dla nieograniczonej liczby użytkowników

Jednolita przestrzeń robocza online dla całej firmy

Jedna przestrzeń w chmurze na wszystkie dokumenty i pliki

Łatwe ustawianie zadań i planowanie spotkań

Połączenia wideo w jakości HD (do 48 uczestników)

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Czaty i połączenia wideo w jakości HD

Przenieś całą komunikację wewnętrzną do jednego komunikatora, w którym możesz rozmawiać, wymieniać się plikami, prowadzić rozmowy wideo i tworzyć prywatne dyskusje.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Wideokonferencje HD

Organizuj konferencje i spotkania online, zawieraj umowy i porozumienia, omawiaj pomysły i projekty – teraz w jakości HD. Zapraszaj klientów i partnerów do dołączenia do konferencji po prostu wysyłając im link – bez wymogu rejestracji.

Więcej na temat wideokonferencji HD

Wskaźnik obecności wirtualnej

Bitrix24 pokazuje, którzy z pracowników są aktualnie online, a którzy już zakończyli swój dzień pracy. Jeśli zarządzasz zespołem zdalnym, pokochasz tę funkcję.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Nowości i aktualizacje

Publikuj wiadomości firmowe, aktualizacje i ogłoszenia w aktualnościach – to najłatwiejszy sposób na poinformowanie i zaangażowanie pracowników.

Profil pracownika

Miły i prosty sposób na zaprezentowanie się. Oprócz podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko, wiek, stanowisko oraz numer telefonu, nasz profil pracownika obejmuje również wszystkie odznaki otrzymane przez daną osobę.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Pomiar poziomu stresu

Tak, my też to umiemy. Wykorzystując naukową metodę, stosowaną między innymi przez sportowców i astronautów, Bitrix24 mierzy Twój poziom stresu i określi, czy potrzebujesz odpoczynku.

Zbieranie zespołu

Bitrix24 to przede wszystkim współpraca zespołowa. Zapraszaj członków zespołu do Bitrix24 jednym kliknięciem, wysyłając im zaproszenia za pośrednictwem bezpośrednich linków, wiadomości tekstowych lub poprzez email.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Niestandardowe tła

Dodaj trochę osobistego stylu do Bitrix24, dostosowując obraz tła lub stosując kolory własnej marki.

Bitrix24.Drive

Twórz, edytuj i udostępniaj dokumenty za pomocą Bitrix24.Drive – dysku w chmurze z konfigurowanymi uprawnieniami dostępu i automatyczną synchronizacją plików.

Więcej na temat Bitrix24.Drive

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Praca z dokumentami

Przeglądaj dokumenty w Bitrix24 bez konieczności ich pobierania. Współpracuj nad dokumentem online za pomocą MS Office, Google Docs, Office365 lub po prostu edytuj go na swoim komputerze.

Kalendarz

Dzięki Kalendarzowi Bitrix24 planowanie spotkań i organizowanie wydarzeń będzie łatwiejsze. Wszyscy uczestnicy w odpowiednim czasie otrzymują powiadomienia.

Więcej na temat Kalendarza

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Robotyczna automatyzacja procesów (RPA)

RPA to świetne narzędzie oszczędzające czas, które pozwala zautomatyzować powtarzające się, standardowe procesy, takie jak zatwierdzanie dokumentów lub wnioski urlopowe.

Po skonfigurowaniu wszystkich reguł automatyzacji, roboty Bitrix24 będą tworzyć zadania, wysyłać powiadomienia i uzyskiwać wynik końcowy szybciej niż jakikolwiek człowiek.

Więcej na temat RPA

Procesy biznesowe

Każda organizacja ma rutynowe procesy biznesowe, które można i należy usprawniać. Dzięki Bitrix24 możesz skonfigurować proces biznesowy i uruchamiać go w dowolnej chwili. To pozwała zaoszczędzić dużo czasu.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Grupy robocze

Grupy robocze to Twoje wirtualne „działy” w Bitrix24. Do grupy roboczej możesz zapraszać zarówno użytkowników wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w celu współpracy nad projektem. Możesz też przypisywać różne role/stanowiska i konfigurować uprawnienia dostępu

Online zegar czasu pracy

Zarządzanie pracownikami jest znacznie łatwiejsze podczas gdy każdy może rozpocząć/wstrzymać/zakończyć dzień roboczy za pomocą telefonu lub laptopa, korzystając z online zegara czasu pracy wbudowanego w Bitrix24. Można także zarządzać zwolnieniami lekarskimi, urlopami płatnymi i innymi rodzajami nieobecności.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Raporty pracy

Automatycznie zbieraj raporty pracy od podwładnych – żadne zadanie nie zostanie zamknięte bez Twojej wiedzy.

Struktura firmy

Strona struktury firmy Bitrix24 nie tylko wizualnie przedstawia hierarchię biur i działów, ale również pomaga skonfigurować uprawnienia dostępu.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Lista pracowników

Posortuj pracowników według imienia i nazwiska lub działu, aby szybko znaleźć osobę, której szukasz. Jedno kliknięcie w profil osoby i otrzymujesz wszelkie potrzebne informacje.

Baza wiedzy

Jedno miejsce do przechowywania całej wiedzy korporacyjnej – Baza wiedzy Bitrix24 może być łatwo edytowana i rozszerzana przez wszystkich członków zespołu.

Więcej na temat Bazy wiedzy

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Biuro w kieszeni

Pobierz naszą bezpłatną aplikację mobilną i współpracuj z zespołem gdziekolwiek jesteś – w domu, w biurze, czy w podróży.

Wersja On-premise

  • Hostowana na własnym serwerze
  • Ulepszone funkcje i możliwości (w porównaniu z wersją chmurową)
  • W pełni konfigurowana (dostarczana w formie kodu źródłowego)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ROZPOCZNIJ ZA DARMO


10.000.000+ organizacji już używa Bitrix24
Aplikacja mobilna i desktopowa
Bitrix24 posiada bezplatną aplikację mobilną i desktopową dostępną na systemach Android, iOS, Mac i PC

On-Premise

Bitrix24 jest dostępny w chmurze i on-premise z dostępem do kodu żródłowego. Możesz zainstalować go na własnym serwerze i dostosować w razie potrzeby.

API

API i REST API są dostępne jak w chmurze tak i on-premise.

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie.
Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

Co jeszcze może zrobić Bitrix24
Firma
Zadania i Projekty
CRM
Centrum kontaktowe
Strony