ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Osiągnij super wydajność i przyspiesz sukces zespołu

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24

Masz już dość, że wiele zadań wymyka się spod kontroli? Wyeliminuj stres związany z codziennymi przepływami pracy i z łatwością załatwiaj sprawy. Nasze narzędzie do zarządzania projektami pomaga skupić się na szerszym obrazie przy jednoczesnym zajmowaniu się szczegółami zadań o dowolnej wielkości. Oto niektóre z istotnych zadań, które kierownicy projektów kontrolują:

 • Zarządzanie czasem: Pewność, że wszyscy pracownicy i członkowie zespołu mają odpowiedni nakład pracy, projekty mają odpowiednią ilość czasu na realizację i że liczba członków zespołu wystarczy, aby wykonać pracę w odpowiednim czasie.

 • Kontrola działań: Niektóre kwestie związane z kontrolą działań obejmują delegowanie różnych zadań członkom zespołu, sprawdzanie postępów, rozwiązywanie pojawiających się problemów i w razie potrzeby, przekazywanie nowych informacji klientom.

 • Śledzenie kosztów: Częścią śledzenia czasu jest śledzenie kosztów projektów. Firmy polegają na śledzeniu kosztów, aby określić cennik i zwrot z inwestycji (ROI). Informowanie wszystkich niezbędnych działów o kosztach pomaga firmom podejmować kluczowe decyzje.

Chociaż informacje te są niezbędne do śledzenia przez firmy, istnieją również mniejsze zadania nadzorowane przez kierowników projektów, takie jak:

 • Plan: Tworzenie planów rozwoju projektów, członków zespołu i firmy

 • Organizacja: Wiedza o tym, kto będzie wykonywał określone zadania i kontrolował terminy

 • Współpraca: Współpraca z innymi działami lub zespołami w celu realizacji wspólnych zadań

Zarejestruj się za darmo

Kierownicy projektów mają dużo na głowie, ale narzędzia do zarządzania projektami służą pomocą. Nasze oprogramowanie CRM zapewnia kierownikom projektów wszystkie narzędzia do realizacji obowiązków i nie tylko. Oto niektóre z najlepszych funkcji naszego narzędzia do zarządzania projektami.

Funkcje Bitrix24

Bitrix24 oferuje rozwiązania niektórych z najczęstszych przeszkód w pracy. Te funkcje są oferowane w darmowym zestawie narzędzi Bitrix24 do zarządzania projektami. Od zarządzania realizacją zadań po tworzenie raportów, Bitrix24 to rozwiązanie, na którym możesz polegać.

Listy rzeczy do zrobienia

Bitrix24

Bądź zorganizowany, dzięki tworzeniu listy rzeczy do zrobienia. Każdy członek zespołu może tworzyć własne listy rzeczy do zrobienia, a zespoły mogą razem tworzyć wspólną listę zadań. Dzięki możliwości tworzenia wielu list możesz być na bieżąco z wieloma projektami. Za pomocą listy rzeczy do zrobienia zespoły mogą usprawnić współpracę, aby wydajniej realizować odpowiednie projekty i zadania..

Zarejestruj się za darmo

Zależności pomiędzy zadaniami

Bitrix24

Przypisywanie zadań jest łatwiejsze dzięki oprogramowaniu do zarządzania projektami. W przypadku powtarzających się zadań, użyj ustawień automatycznych, aby ustawić zadania dzienne, tygodniowe, miesięczne lub niestandardowe. Komunikuj się w ramach zadań: pytaj o postęp, gdy pracownik stanie się aktywny lub użyj funkcji czatu, aby omówić obciążenia. Kierownicy projektów mogą przeglądać obciążenie pracą poszczególnych członków zespołu i w razie potrzeby przypisywać lub delegować zadania innemu pracownikowi.

Zarejestruj się za darmo

Zaawansowane raportowanie

Bitrix24

Raportowanie stało się jeszcze łatwiejsze. Dzięki naszemu narzędziu do zarządzania projektami zaoszczędzisz dużo czasu i energii, tworząc spersonalizowane raporty. Mając wszystkie wymagane informacje w jednym miejscu, możesz tworzyć zaawansowane raporty za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Zarejestruj się za darmo

Wykresy Gantta

Bitrix24

Wykresy Gantta są cennym narzędziem do zarządzania projektami. Pomagają one wizualizować i organizować każde zadanie i zasób w jednym miejscu. Zespoły mogą pracować na wspólnej platformie online, aby osiągać kamienie milowe, realizować cele i zadania. Dzięki temu wizualnemu narzędziu, które tworzy dynamiczny wykres, każdy może współpracować lepiej.

Zarejestruj się za darmo

Widok zadań na tablicy Kanban

Bitrix24

Kanban to wizualne narzędzie do zarządzania projektami dla tych, którzy lepiej pracują z tablicami wizualnymi. To oprogramowanie umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym i w pełni przejrzysty widok pracy. Wszystkie elementy projektu są ułożone w taki sposób, aby członkowie zespołu i kierownicy projektów mogli w dowolnym momencie zobaczyć postęp każdej części zadania. Dzięki tablicom Kanban można zmniejszyć liczbę błędów i zwiększyć produktywność.

Zarejestruj się za darmo

Automatyzacja workflow

Bitrix24

Wiele zadań kierowników projektów powtarza się. Gdy nadchodzi czas przypisywania zadań tygodniowych i miesięcznych, kierownik musi je rozdzielić, aby zostały zrealizowane. Dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy kierownicy projektów mogą jednorazowo przydzielić zadanie i skonfigurować automatyzację. Automatyzacja to korzyść z posiadania konfigurowalnych szablonów. Zadania można łatwo ustawić na co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc lub co 10 dni, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki temu kierownicy projektów nie muszą tracić czasu na przydzielanie tych samych zadań na początku każdego tygodnia, co daje im większą swobodę w innych zadaniach.

Zarejestruj się za darmo

Szablony

Bitrix24

Do różnych zadań kierownicy projektów mogą korzystać z gotowych szablonów na platformie. Istnieje również możliwość tworzenia niestandardowych szablonów. Możliwość skorzystania z dowolnej opcji oznacza, że każdy zespół może pracować na platformie w optymalny sposób.

Zarejestruj się za darmo

Przekształcenie wiadomości e-mail w zadanie

Bitrix24

Tworzenie zadań po rozmowie stało się jeszcze łatwiejsze. Wysyłając wiadomości e-mail do klienta lub przeglądając e-maile od członków zespołu, łatwo zapomnieć o skonfigurowaniu zadania. Zamiast ustawiać przypomnienie na później, użyj narzędzia do zarządzania projektami i utwórz zadanie bezpośrednio z wiadomości e-mail. Zwiększ produktywność, oszczędzając czas i pomijając etapy między tworzeniem wiadomości e-mail a tworzeniem zadań, jednocześnie poprawiając zarządzanie klientami.

Zarejestruj się za darmo

Współpraca w czasie rzeczywistym

Bitrix24

Przeglądaj wszystkie wykonywane zadania w czasie rzeczywistym. Zespoły mogą współpracować i obserwować postępy na bieżąco. Menedżerowie mogą od razu otrzymywać raporty z wykonanej pracy, aktualizacje dotyczące zarządzania klientami lub pracować nad innymi projektami. Zespoły mogą również komunikować się w czasie rzeczywistym, aby być na bieżąco ze wszystkim, nad czym pracują, nie będąc blisko siebie. Posiadanie funkcji współpracy w czasie rzeczywistym pomaga zespołom zwiększyć produktywność, ponieważ pozostają w kontakcie i współpracują.

Zarejestruj się za darmo

Udostępnianie i przechowywanie plików

Bitrix24

Przechowuj wszystkie pliki firmowe w jednym miejscu. Dzięki konfigurowalnym uprawnieniom dostępu firma może być lepiej zorganizowana. Oznaczaj wszystkie pliki i szybciej znajduj to, czego potrzebujesz, dzięki cyfrowej wyszukiwarce. Dzięki opcji przechowywania w chmurze Bitrix24 możesz uzyskać dostęp do plików z dowolnego miejsca, nawet podczas spotkań z klientami. Kolejną zaletą udostępniania i przechowywania plików jest możliwość zmniejszenia kosztów papieru i miejsca na dokumenty. Firmy mogą również zapewnić ograniczony dostęp klientom do udostępniania określonych plików, tworząc mniej bałaganu w skrzynce odbiorczej i usprawniając niektóre procesy.

Zarejestruj się za darmo

Aplikacja mobilna

Bitrix24

Korzystaj z Bitrix24 w podróży. Dzięki naszej łatwej w użyciu aplikacji mobilnej możesz mieć dostęp do wszystkiego, co oferuje Bitrix24 na komputerze stacjonarnym, z poziomu smartfona. Uzyskaj większą elastyczność w zakresie lokalizacji i harmonogramu, korzystając z aplikacji. Jeśli firma zależy od pracowników przebywających w wielu lokalizacjach lub będących w ciągłym ruchu, dostęp do w pełni mobilnej aplikacji to wielka korzyść.

Zarejestruj się za darmo

Narzędzie programowe CRM

Bitrix24

Bitrix24 ma wyjątkową ofertę, ponieważ pomaga zespołom sprzedażowym poprawiać wydajność. Lepsza organizacja procesów sprzedażowych i komunikacja w CRM przynosi wiele korzyści, ale można zrobić jeszcze więcej. Zespołom sprzedażowym podoba się Bitrix24, ponieważ mogą oni obserwować, jak klient przemieszcza się po lejku sprzedażowym i monitorować krytyczne punkty. Notatki w narzędziu ciągle się odnawiają, dzięki czemu wszyscy pracownicy mają aktualne informacje o postępach w pracy z klientem.

Zarejestruj się za darmo
 • Listy rzeczy do zrobienia

 • Zależności pomiędzy zadaniami

 • Zaawansowane raportowanie

 • Wykresy Gantta

 • Widok zadań na tablicy Kanban

 • Automatyzacja workflow

 • Szablony

 • Przekształcenie wiadomości e-mail w zadanie

 • Współpraca w czasie rzeczywistym

 • Udostępnianie i przechowywanie plików

 • Aplikacja mobilna

 • Narzędzie programowe CRM

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24

„Potrzebujesz zaawansowanego narzędzia do łatwej komunikacji ze współpracownikami, do przeprowadzania burzy mózgów w celu znajdowania rozwiązań i do zarządzania projektami. Wszystkie te zadania można łatwo wykonać za pomocą usługi o nazwie Bitrix24”.

MakeUseOf

Zalety Bitrix24

Jeśli szukasz wysokiej jakości narzędzi do zarządzania projektami firmy, służymy pomocą. Nasze rozwiązania biznesowe są przeznaczone dla zapracowanych menedżerów, którzy potrzebują pomocy w organizacji, komunikacji i usprawnianiu pracy. Oto niektóre z zalet:

 • Tworzenie i ustalanie priorytetów zadań – do doskonałej organizacji pracy

 • Wszyscy pracownicy są w jednym miejscu, niezależnie od tego, gdzie się znajdują

 • Zwiększanie wydajności projektu dzięki ulepszonym funkcjom współpracy

 • Zachwycanie klientów czytelnymi raportami i wykresami Gantta

 • Wizualizacja pracy w toku przy użyciu widoku Kanban

 • Zarządzanie obciążeniem pracy i monitorowanie czasu pracy

 • 360-stopniowy widok każdego projektu za pomocą kreatora raportów

Zarejestruj się za darmo

Przy 15 mln firm korzystających z Bitrix24 istnieje zbyt wiele zalet, by je wszystkie wymienić. Bitrix24 używają firmy dowolnej wielkości i branży. Ci, którzy wcześniej korzystali z narzędzi do zarządzania projektami lub mają narzędzia, które preferują, mogą je łatwo dodać do platformy Bitrix24. Połączenie wszystkich narzędzi w jednym miejscu pomaga firmom zachować porządek i lepiej zarządzać projektami.

Myślimy, że wszystkie firmy powinny znaleźć narzędzie do zarządzania projektami, które będzie dla nich najlepsze, a nie próbować zmieniać firmę w celu dopasowania do narzędzia. Jeśli zapoznałeś się z korzyściami i potrzebujesz czegoś, czego nie ma na liście, przejrzyj nasz katalog aplikacji, które można dodać do platformy. Masz własną aplikację firmową? Ją też można zintegrować. Zależy nam na dostosowywaniu i pomaganiu firmom w tworzeniu tego, co najlepiej sprawdza się w ich procesach.

Bitrix24 to społeczność użytkowników, którzy pomagają sobie nawzajem. W przypadku firm, które potrzebują dodatkowej pomocy we wdrażaniu lub rozwiązywaniu problemów z platformą, Partnerzy naszego produktu służą pomocą. Nasi Partnerzy mają kompetencje i niezbędne doświadczenie, aby pomagać innym korzystać z Bitrix24, a dzięki temu, że znajdują się prawie w każdym zakątku świata, mogą robić to w optymalny sposób. Jeśli chcesz umówić się na demonstrację produktu, nasi partnerzy są do Twojej dyspozycji.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 FAQ

Co to jest Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 to internetowa przestrzeń robocza zaprojektowana do współpracy w działach sprzedaży, marketingu, zarządzania projektami i innych działań. Zawiera CRM, zadania, czaty, spotkania online i ponad 30 innych narzędzi.

Jak rozpocząć korzystanie z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Aby założyć konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail, potwierdzić go i to wszystko! Twoje konto Bitrix24 jest gotowe do użycia.

Ile kosztuje Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 posiada 5 planów:

 • FREE. Nieograniczona liczba użytkowników, zawsze darmowy plan, ograniczona funkcjonalność.
 • BASIC. Do 5 użytkowników, 249 zł/mies, doskonale nadaje się do prowadzenia małych firm i zespołów sprzedażowych.
 • STANDARD. Do 50 użytkowników, 499 zł/mies, doskonała współpraca dla całej firmy.
 • PROFESSIONAL. Do 100 użytkowników, 999 zł/mies, maksymalna automatyzacja sprzedaży i procesów biznesowych.
 • ENTERPRISE. Do 10 000 użytkowników, od 1 999 zł/mies, narzędzia transformacji cyfrowej dla dużych firm i przedsiębiorstw.

Pamiętaj, że wszystkie nasze plany są opłacane na podstawie jednolitej stawki, co oznacza, że możesz dodawać coraz więcej użytkowników w ramach limitu planu i nadal płacić tę samą kwotę miesięcznie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Możesz korzystać z Bitrix24 w dowolnej przeglądarce, w aplikacji desktopowej (dla Windows, Mac, Linux) lub w aplikacji mobilnej (dla iOS lub Android).

Czy moje dane będą bezpieczne w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Bitrix24 przechowuje dane w 17 centrach danych i na 600 serwerach w Ameryce Północnej i Europie, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Wszystkie nasze procedury gromadzenia i obsługi danych są w pełni zgodne z RODO.

Jakie są poziomy dostępu w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Oto istniejące poziomy dostępu:

 • Pracownik/użytkownik. Wszystkim nowym zaproszonym użytkownikom domyślnie ustawiony jest status „pracownik”, o ile administrator nie ustawił inaczej.
 • Kierownik działu. Rozszerzone uprawnienia dostępu do konta. Na przykład tacy użytkownicy zobaczą raporty z zadań swoich podwładnych.
 • Administrator: użytkownik, któremu udzielono dostępu administracyjnego do konta.
 • Użytkownik Extranetu: oznaczony ikoną Extranet i mający ograniczony dostęp do konta.

Co sprawia, że Bitrix24 jest lepszy niż 99% innych rozwiązań na rynku?

 • Zastępuje wszystkie Twoje obecne rozwiązania typu SaaS
 • Za darmo na zawsze dla nieograniczonej liczby użytkowników
 • Łatwa migracja danych z innych systemów
 • Jest zintegrowany ze wszystkimi Twoimi ulubionymi rozwiązaniami i aplikacjami
 • Używany, lubiany i cieszący się zaufaniem wśród ponad 15 000 000 użytkowników
 • Opłata stała: przewidywalne koszty, brak cen za pojedynczego użytkownika
features_clear

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie. Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

img_logo_mobile

Zobacz, dlaczego 15 milionów firm polega na Bitrix24.

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24