Marketplace dla Deweloperów

Dodaj własną aplikację

Bitrix24 ma otwarte API, które pozwala naszym klientom i partnerom udoskonalić swoje rozwiązania w intranetach w chmurze poprzez dostosowanie workflow i procesów biznesowych w swoich portalach w chmurze. Bitrix24 to także świetna platforma SaaS do tworzenia niestandardowych aplikacji biznesowych.

Bitrix24 ma otwarte API dla:

 • CRM
 • Grup społecznościowych (grupy robocze, projekty)
 • Przechowywania danych (bloki informacyjne)
 • Powiadomień i tablicy aktywności
 • Zadań
 • Użytkowników i działów
 • Kalendarzy
 • Telefonii

Wsparcie Bitrix API online    Wskazówki dotyczące design aplikacji Bitrix

Jak stworzyć własną aplikację dla Bitrix24?

Jeśli jesteś specjalistą IT i rozważasz stworzenie aplikacji internetowej dla Bitrix24, postępuj zgodnie z poniższymi prostymi instrukcjami:

 1. Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była dostępna dla wszystkich kont Bitrix24, zostań naszym partnerem, wypełniając ten formularz. Jeśli chcesz utworzyć prywatną aplikację tylko dla swojego konta, rejestracja nie jest konieczna.
 2. Dowiedz się wszystkiego o API Bitrix24 i o tym, jak tworzyć własne aplikacje internetowe.
 3. Wybierz "Dodaj aplikację" w menu Aplikacje na swoim koncie Bitrix24 (po lewej), aby przesłać prywatną aplikację lub zarejestrować swoją aplikację internetową w profilu partnera, jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była dostępna publicznie!

Autoryzacja aplikacji i bezpieczeństwo

Proces dodawania nowej aplikacji do konta Bitrix24 w chmurze jest prosty i staraliśmy się zrobić, aby ten proces był przejrzysty i bezpieczny na ile to tylko możliwe. Każda aplikacja internetowa udostępnia listę danych, którą można używać (i zmieniać) na koncie Bitrix24 i prosi o pozwolenie na to. Nowa aplikacja zostanie zainstalowana tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Mechanizm bezpieczeństwa OAuth zapewnia, że ta aplikacja internetowa uzyskuje dostęp tylko do określonych danych (np. Aplikacja internetowa może prosić Cię o pozwolenie na dostęp do zadań, prowadzenie do CRM itp.).

Masz pomysły na aplikację?

Jeśli nie jesteś specjalistą IT, ale masz specjalne potrzeby, które według Ciebie można rozwiązać za pomocą niestandardowej aplikacji na portalach Bitrix24, podziel się z nami swoimi pomysłami! Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje intranetowe rozwiązanie było idealnie dopasowane do Twojego biznesu! Napisz do nas na info@bitrix24.com