Bitrix24 dla Windows, Mac i Linux

Aplikacja desktopowa

Bitrix24. Zbliża się do desktopa w pobliżu

Aplikacja desktopowa Bitrix24 naprawdę błyszczy, jeśli chodzi o pracę z projektami lub prowadzenie wideokonferencji.

Zoptymalizowana pod kątem znanego i przyjemnego doświadczenia na desktopie, aplikacja ta pozwala szybko reagować na komentarze w zadaniach, prowadzić rozmowy wideo bezpośrednio z czatu Bitrix24, udostępniać pliki i robić inne niesamowite rzeczy.

videocall

Moc natychmiastowej komunikacji

Jeden komunikator do całej komunikacji pracowej, w którym możesz wymieniać wiadomości na czatach, prowadzić rozmowy wideo i organizować wideokonferencje z klientami i partnerami.

Bądź na bieżąco, otrzymując powiadomienia o projektach, w których bierzesz udział, za pośrednictwem postów na kanale informacji, polubień, komentarzy i aktualizacji zadań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

chat

Połączenia wideo w jakości HD.
Do 48 uczestników

Stwórz czat, zaproś współpracowników i prowadź nieograniczone bezpłatne rozmowy wideo.

Dzięki Bitrix24 możesz wykonywać połączenia indywidualne lub grupowe do maksymalnie 48 uczestników. Czas trwania połączenia jest nieograniczony, nawet w planie bezpłatnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

videocall

Wideokonferencje HD.
Do 48 uczestników

Jako niezbędne narzędzie do pracy zdalnej, wideokonferencje w Bitrix24 są tak wygodne, jak to tylko możliwe – wystarczy zaprosić kilka osób na czacie i rozpocząć rozmowę. Ciesz się wyraźnym dźwiękiem i jakością wideo HD podczas każdej wideokonferencji.

To dla Ciebie wciąż za mało? Poczekaj, to nie wszystko – możesz również dodawać swoich partnerów i klientów do wideokonferencji, nawet jeśli nie mają konta Bitrix24.

videoconference

Bitrix24.Drive

Dzięki Bitrix24.Drive nie musisz ponownie wysyłać zaktualizowanych wersji tego samego dokumentu współpracownikom. Twórz, edytuj i udostępniaj pliki online za pomocą naszego dysku w chmurze – system automatycznie aktualizuje zmiany dla wszystkich użytkowników.

Aplikacja pokazuje również historię przesłanych plików, datę ostatniej synchronizacji i miejsce dostępne na Twoim Bitrix24.Drive.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

b24_drive

Znane i lubiane narzędzia Bitrix24 teraz w formacie desktopowym

Ciesz się bezproblemowym korzystaniem z Bitrix24, niezależnie od tego, czy jest to wersja przeglądarkowa, aplikacja mobilna czy aplikacja desktopowa. Zarządzaj dealami w CRM, twórz procesy biznesowe, otrzymuj powiadomienia, planuj spotkania i udostępniaj dokumenty – wszystko w aplikacji desktopowej Bitrix24.

deal

Pobierz naszą aplikację mobilną, aby korzystać z Bitrix24 w podróży i pozostawać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś – w domu, w biurze, czy w trasie.

Ustawiaj zadania, prowadź rozmowy wideo, korzystaj z czatów, publikuj komentarze i rób o wiele więcej za pomocą naszej aplikacji mobilnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

mobile_app_all