Wersja Bitrix24 On-Premise

Potężniejsza. Wysoce konfigurowalna. W pełni bezpieczna

Zaprojektowana do hostowania na własnym serwerze, wersja Bitrix24 On-Premise zapewnia również pełny dostęp do kodu źródłowego, co umożliwia dostosowanie do potrzeb biznesowych.

Wysoka wydajność
Uruchamiaj dowolną liczbę procesów biznesowych. Twórz jak najwięcej obiektów CRM. Wysyłaj konieczną liczbę zapytań. Bitrix24 poradzi sobie z tym wszystkim i nigdy się nie spóźni.
Pełna personalizacja
Dodaj firmową markę i kolory, dostosuj elementy interfejsu użytkownika i edytuj kod źródłowy. Zintegruj Bitrix24 z niemal każdą aplikacją lub usługą innej firmy.
Szeroka gama wersji
Wybierz redakcję On-Premise, która odpowiada Twoim potrzebom biznesowymi i zapłać pełną cenę za pierwszy rok. Następnie opłacaj corocznie tylko 50% od pierwotnej ceny. Gdy konieczne będzie zwiększenie limitu użytkowników, przejdź na wyższą redakcję.
index-box_1
icon-communications-1

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

icon-crm-4

Wirtualna centrala PBX

icon-contact-center-4

Dział pomocy

icon-sites-5

Moduł e-Learningowy

icon-communications-1

Kod źródłowy + API + SDK

Przystępność

Oferujemy przystępny cennik Bitrix24 On-Premise dzięki modelowi subskrypcyjnemu, w którym opłata wynosi 50%* kosztu redakcji On-Premise rocznie. Przed zakupem możesz skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego.

*skontaktuj się z Partnerem Bitrix24 w celu uzyskania specjalnej opcji odnowienia (dot. tylko licencji On-Premise zakupionych przed 01 lipca 2024 r.)

Redakcja
Business
Enterprise
Użytkownicy
liczba pracowników na Twoim koncie Bitrix24
50
100
250
500
1000+
3 590 €
24 990 €
Całkowite bezpieczeństwo

Masz pełną kontrolę nad danymi i dostępem do nich. Bitrix24 On-Premise korzysta z szyfrowanego połączenia SSL z 256-bitowym kluczem, aby chronić dane podczas przesyłania.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
Aplikacje Bitrix24 OTP i Google Authenticator zapewniają jednorazowe kody haseł do uwierzytelniania dwuskładnikowego. Nawet jeśli hasło zostanie skradzione, konto nie będzie dostępne dla potencjalnego hakera.
Hostowana na własnym serwerze
Wersja Bitrix24 On-Premise obejmuje własny pakiet chmury prywatnej, w pełni pod Twoją kontrolą – to idealny wybór dla firm, które mają dodatkowe obawy dotyczące bezpieczeństwa.
Niestandardowe reguły tworzenia kopii zapasowych
Po co polegać na standardowej, codziennej kopii zapasowej, skoro można ustawić niestandardowe reguły tworzenia kopii zapasowych ważnych danych? – wersja Bitrix24 z własnym hostingiem daje takie możliwości.
index-box_2
Wydajność klasy biznesowej

Pracujesz z dużą ilością danych, procesów lub zapytań? Potrzebujesz skalowalnego oprogramowania dla firmy? Skorzystaj z Bitrix24 On-Premise.

Najwyższa prędkość i wydajność
Bez względu na to, ile uruchomisz procesów lub ile stworzysz zapytań, wersja Bitrix24 z własnym hostingiem obsłuży je bez problemów.
Wysoka niezawodność i powszechna dostępność
Niezależnie od tego, czy zatrudniasz kilkadziesiąt osób w jednym biurze, czy kilka tysięcy osób na wielu kontynentach, Bitrix24 zapewnia stabilną wydajność i uniwersalny, szybki dostęp do systemu.
Łatwa skalowalność
Dzięki wersji Bitrix24 On-Premise możesz łatwo skalować od małej wersji próbnej do wdrożenia w całej firmie, jak również wdrażać niezależne intranety dla każdego oddziału, działu, czy filii firmy.
index-box_3
icon-tasks-4

Uprawnienia oparte na rolach

icon-communications-1

SSO (NTLM, niestandardowe)

icon-sites-2

Obsługa LDAP i Active Directory

Więcej integracji niż można sobie wyobrazić

Oprócz setek aplikacji i dodatków dostępnych w ramach naszego Bitrix24.Market, wersja Bitrix24 On-Premise umożliwia niestandardową integrację praktycznie dowolnego rozwiązania innej firmy z workflowami i procesami biznesowymi.

Łatwa integracja z dowolnym systemem ERP
Prowadzenie dużej firmy wymaga wiele planowania i zarządzania. Wersję Bitrix24 On-Premise można łatwo zintegrować z wybranym systemem ERP.
Integracja z ponad setką rozwiązań innych firm
Niestandardowe integracje z popularnymi usługami księgowymi, telefonii lub innymi, można łatwo uzyskać od naszych partnerów.
Usługi sieciowe SOAP
Połącz się i wchodź w interakcję z Bitrix24, z aplikacjami napisanymi w innych językach programowania.
index-box_4
icon-sites-2

Integracja AD/LDAP

icon-crm-1

Integracja z Office365

icon-communications-4

MS Exchange (kalendarze)

icon-sites-4

MS SharePoint (listy)

Nieograniczone możliwości

Dzięki pełnemu dostępowi do front-endu i backendu kodu produktu, wersja Bitrix24 On-Premise daje praktycznie nieograniczone możliwości dostosowywania i tłumaczenia.

Niestandardowe kolory, układy i menu
Dzięki pełnemu dostępowi do modułów, struktury i zawartości produktu możesz zmieniać elementy interfejsu użytkownika, aby dopasować je do potrzeb i stylu firmy.
Dodatkowe narzędzia e-Learningowe
Skorzystaj z modułu e-Learningowego, aby zorganizować wiedzę wewnątrz firmy i stworzyć kursy szkoleniowe dla pracowników.
Narzędzia do tłumaczeń
Oryginalnie w 6 językach (angielski, niemiecki, francuski, portugalski, hiszpański oraz polski) i jeszcze bardziej dostępny za pośrednictwem partnerów. Dzięki naszym wbudowanym narzędziom lokalizacyjnym możesz wykonać własne tłumaczenie.
index-box_5
icon-sites-3

Niestandardowa nazwa domeny

icon-crm-4

Dodatkowe narzędzia działu pomocy

icon-tasks-4

Własna marka

Potrzebujesz pomocy? Uzyskaj bezproblemowe usługi instalacji i dostosowywania od naszych partnerów

Jeśli szukasz idealnego przepisu na sukces, oto on. Skontaktuj się z jednym z naszych partnerów w okolicy i poproś o profesjonalną instalację wersji Bitrix24 On-Premise. Nasz partner wdrożą ją na Twoim serwerze, dostosuje produkt do potrzeb biznesowych i doda wszystkie integracje, których możesz potrzebować.