O nas

Bitrix24 Bitrix24

Trochę historii

Historia Bitrix24 sięga końca 2000 roku. Opracowując go w czasie, gdy wychodził iPhone 4. pomyśleliśmy, że stworzymy platformę, której moglibyśmy używać do komunikacji i współpracy w ramach Bitrix24. Nasza produktywność wzrosła niemal natychmiast, a wszystkim w zespole spodobało się nowe podejście.

Mniej więcej rok później pomyśleliśmy: „Hej, oferujemy klientom naprawdę świetny CRM – dlaczego nie połączyć go z platformą do współpracy online, której używamy w firmie?”. Idea ta została zrealizowana, a wstępne testy beta dały bardzo obiecujące wyniki. To zainspirowało nas do pełnego zaangażowania się w produkt i ostatecznego udostępnienia go szerokiej publiczności w kwietniu 2012 roku.

Był to natychmiastowy sukces zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów i partnerów. Od tego czasu Bitrix24 rozwija się i jest obecnie używany przez ponad 15 milionów organizacji na całym świecie – od firm po organizacje non-profit.

Bitrix24

Czym jest Bitrix24?

Bitrix24 to internetowa przestrzeń robocza. Sercem Bitrix24 jest CRM, wraz z zarządzaniem projektami i narzędziami do komunikacji i współpracy online. Jako bardzo wszechstronny produkt, Bitrix24 może być używany przez wiele różnych zespołów do osiągania doskonałych wyników w następujących obszarach:

Bitrix24
 • Współpraca
 • CRM
 • Zadania i projekty
 • Strony i sklepy internetowe
 • HR i automatyzacja

Bitrix24 jest bezpłatny dla nieograniczonej liczby użytkowników. Aby zobaczyć go w akcji, utwórz konto tutaj (nie jest wymagana karta płatnicza, tylko adres e-mail).

Top 10 faktów na temat Bitrix24

 • 1

  Bitrix24 to najpopularniejszy na świecie CRM pod względem liczby użytkowników
  (ponad 15 000 000, stan na styczeń 2024 r.).

 • 2

  Bitrix24 jest dostępny w 18 językach (w tym niemieckim, hiszpańskim, chińskim (tradycyjnym i uproszczonym), francuskim i wietnamskim).

 • 3

  Bitrix24 przechowuje dane w 17 centrach danych i na 600 serwerach w Ameryce Północnej i Europie.

 • 4

  99,9% dostępności usług.

 • 5

  Zespół Bitrix24 składa się obecnie z ponad 500 osób pracujących w 12 różnych krajach.

 • 6

  Miesięcznie rejestrujemy około 45 000 czatów i ticketów dotyczących obsługi klienta.

 • 7

  Co sekundę w CRM Bitrix24 pojawiają się co najmniej 3 nowe leady wysyłane przez użytkowników z różnych części świata.

 • 8

  Sieć partnerska Bitrix24 obejmuje obecnie ponad 18 000 partnerów w ponad 40 krajach.

 • 9

  Jesteśmy jedynym dużym systemem CRM na świecie, który nie pobiera opłat za poszczególnych użytkowników.

 • 10

  Z Bitrix24 można korzystać przez przeglądarkę, aplikację mobilną (iOS lub Android), lub aplikację desktopową (Mac lub Windows).

Bitrix24 Bitrix24

Zespół Bitrix24

Bitrix24

Za naszym produktem stoi zespół ponad 500 osób pracujących w 12 różnych krajach na całym świecie, aby wspierać Ciebie oraz naszych klientów i opracowywać nowe funkcje, które pomagają firmom łatwiej i szybciej osiągać cele.

Bitrix24

Lubimy pracować nad Bitrix24, dążymy do maksymalnej wydajności we wszystkim, co robimy i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie produktu (przynajmniej o odrobinę) i sprawienie, aby działał lepiej dla Ciebie.

Sieć partnerska Bitrix24

Certyfikowani partnerzy Bitrix24 to przedsiębiorcy i firmy wyspecjalizowani w tym, aby pomagać naszym użytkownikom we wdrażaniu i dostosowywaniu produktu.

Ponadto nasi partnerzy zapewniają szeroką gamę aplikacji, dodatków i integracji z innymi rozwiązaniami, które zwiększają wydajność produktu i łączą go z usługami lokalnymi, w tym rozwiązaniami telefonii, płatności, księgowości, przesyłania danych i nie tylko.

Aby znaleźć partnera Bitrix24 w swoim regionie, kliknij tutaj. Jeśli myślisz o tym, by zostać partnerem Bitrix24, nie zwlekaj – przejdź na tę stronę, dowiedz się więcej o naszym programie partnerskim i o tym, jak Bitrix24 pomaga partnerom zarabiać pieniądze.

Bitrix24 Bitrix24