Zarządzanie projektami w Bitrix24

Ustawiaj zadania, zarządzaj terminami, otrzymuj raporty, monitoruj wskaźniki KPI i uruchamiaj projekty z dowolnego miejsca — z biura lub zdalnie.
Zadania i projekty

Połącz swój zespół

Uruchomienie projektu jest bardzo łatwe dzięki narzędziom do zarządzania projektami online w Bitrix24. Utwórz grupę roboczą, dodaj członków zespołu, ustaw ich role i przejdź do przydzielania zadań.

Jedna platforma internetowa do współpracy zespołowej
Dzięki ponad 35 narzędziom dostępnym w oprogramowaniu do zarządzania projektami Bitrix24 będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz do produktywnej współpracy w zespole.
Zegar czasu pracy online
Pracownik może rozpocząć/wstrzymać/zakończyć swój dzień roboczy, a Ty masz możliwość monitorowania tych zmian.
Doskonałe rozwiązanie dla zespołów zdalnych
Czaty, wideokonferencje i inne narzędzia komunikacyjne ułatwiają zdalnym zespołom współpracę za pomocą oprogramowania do zarządzania projektami Bitrix24 typu Open Source.

Ustawianie zadań i zarządzanie terminami

Możesz ustawiać zadania dla jednego pracownika lub dla grupy osób. Po utworzeniu zadania, osoba odpowiedzialna natychmiast otrzyma powiadomienie i będzie mogła od razu przystąpić do pracy.

Podzadania i listy kontrolne
Przyjemny i prosty sposób na podzielenie złożonego zadania na mniejsze, łatwiejsze do wykonania podzadania.
Automatyzacja zadań
Oszczędzaj czas i unikaj kłopotów poprzez automatyczne tworzenie powtarzających się zadań - to jest jedno z podstawowych bezpłatnych narzędzi do zarządzania projektami.
Szablony zadań i projektów
Ciągle pracujesz nad tymi samymi zadaniami i projektami? Zapisz je jako szablony!

Wizualizacja projektów

Wszystkie zadania i etapy projektu można łatwo zwizualizować w postaci wykresu Gantta, tablicy Kanban, kalendarza lub terminarza — wybór należy do Ciebie.

Wykres Gantta w projektach
Korzystanie z wykresu Gantta do przeglądania zadań i podzadań daje pełny obraz postępu projektu i pomaga sprostać terminom..
Tablica Kanban w projektach
Zgodnie z podejściem Agile do zarządzania projektami, etapy Kanban są w pełni konfigurowalne i mogą być ustawiane przez każdego użytkownika indywidualnie.
Zależności między zadaniami
Wszystkie cztery typy zależności zadań (FS, FF, SS, SF) są obsługiwane w Bitrix24. Możesz ustawić zależność, po prostu przeciągając strzałkę z jednego zadania do drugiego.

Omawiaj projekty online

Korzystaj z szerokiej gamy narzędzi do zarządzania projektami, aby szybko i skutecznie komunikować się poprzez czaty, komentarze, wideorozmowy i wideokonferencje.

Dyskusje i komentarze
Zostawiaj komentarze i polubienia, załączaj pliki, udostępniaj linki i odpowiadaj na komentarze innych osób — a wszystko to w ramach konkretnego zadania.
Czat projektu
Dla każdego projektu możesz mieć osobny czat, na którym szybko omówisz kwestie związane z projektem i udostępnisz pliki.
Ustawienia uprawnień dostępu do zadań
Ustawiaj specjalne uprawnienia do edycji, delegowania, tworzenia i usuwania zadań – zarówno na poziomie poszczególnych użytkowników, jak i całego działu.

Monitorowanie postępu w projekcie w czasie rzeczywistym

Otrzymuj powiadomienia o wszelkich działaniach w ramach projektu, na bieżąco odpowiadaj na nowe komentarze i obserwuj postępy realizacji projektu. Korzystaj z szerokiej gamy narzędzi do zarządzania projektami, aby szybko oraz skutecznie komunikować się porzez czaty, komentarze, wideorozmowy i wideokonferencje.

Przypomnienia i powiadomienia o zadaniach
Bądź na bieżąco z zadaniami i nigdy nie przegap ważnej aktualizacji.
Tryb autofokusa
Nasz system automatycznie odfiltrowuje najistotniejsze zadania na podstawie ostatniej aktywności.
Szybkie wyszukiwanie i filtry zadań
Bez względu na to, ile masz bieżących zadań i projektów, zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

Przechowywanie wszystkich plików projektu w jednym miejscu

Korzystaj z przestrzeni dyskowej Bitrix24.Drive do tworzenia, edytowania, przechowywania i udostępniania wszystkich dokumentów i plików związanych z projektem.

Dostęp 24/7 z dowolnego urządzenia
Pracuj z plikami projektu z dowolnego urządzenia i systemu operacyjnego – mobilnego lub desktopowego.
Bezpieczne przechowywanie danych projektu
Zarządzaj uprawnieniami dostępu, aby mieć pewność, że nikt poza członkami Twojego zespołu nie będzie miał dostępu do Twoich plików.
Wspólna praca nad dokumentami w czasie rzeczywistym
Twórz, współedytuj i udostępniaj dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne i prezentacje w czasie rzeczywistym.

Zarządzanie zespołami i projektami Scrum

Bitrix24 obejmuje cały zestaw profesjonalnych narzędzi Scrum (backlog, sprinty, story pointy itp.). Scrum w Bitrix24 jest zintegrowany z naszymi czatami, spotkaniami online i komentarzami, dzięki czemu jest to kompleksowe rozwiązanie dla każdego zespołu!

Klasyczny Scrum
W pełni funkcjonalny Scrum z zespołami, sprintami, backlogiem, Scrumbanem, epikami, Definicjami Ukończenia (DOD), story pointami, Scrum of Scrums, wykresem prędkości zespołu i nie tylko.
Zintegrowana komunikacja
Narzędzie Scrum jest zintegrowane ze spotkaniami online, czatami, rozmowami telefonicznymi, kalendarzami i śledzeniem czasu. Tu jest wszystko, czego potrzebujesz do komunikacji i współpracy.
Łatwość w obsłudze dla osób nietechnicznych
Z Bitrix24 korzystają firmy IT, banki, producenci, organizacje non-profit, organizacje opieki zdrowotnej, agencje rządowe oraz 28 innych branż.

Zarządzanie zasobami projektu

Monitoruj czas pracy nad zadaniami, aby równomiernie rozkładać obciążenia, otrzymuj raporty i śledź wskaźniki KPI w celu monitorowania wydajności zespołu.

Raporty z zadań
Otrzymuj regularne raporty z zadań od członków zespołu (codzienne, tygodniowe, miesięczne itp.).
Billable Hours
Skorzystaj z naszej integracji z aplikacją Billable Hours do śledzenia godzin pracy i tworzenia faktur.
Efektywność zadań i wskaźniki KPI
Każde ukończone zadanie lub przesłany raport z zadania może zostać potwierdzony lub odrzucony przez przełożonego.

Więcej niż zarządzanie projektami, Bitrix24 to kompleksowy pakiet narzędzi do współpracy online

Jako część ekosystemu Bitrix24, nasze narzędzia do zarządzania zadaniami są zintegrowane z pozostałymi narzędziami Bitrix24 w celu zapewnienia efektywnej współpracy podczas spotkań online, dostarczenia narzędzi automatyzacji i możliwości platformy marketingowej – Bitrix24 to kompletna platforma internetowa do prowadzenia biznesu.

Zamiast dziesiątek procesów, dokumentów i działań, które często są losowe i chaotyczne, otrzymasz jeden, usprawniony od początku do końca proces. 

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie.
Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

Chcesz zacząć?

Wypróbuj bezpłatnie skuteczne narzędzia do zarządzania projektami, z których korzysta ponad 10 milionów użytkowników.