PRODUKTYWNOŚĆ

Odblokuj pełny potencjał swojej wydajności

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24

Próbujesz skupić się na długoterminowych celach, ale przeszkadza Ci codzienny chaos? Osiąganie celów to nie fizyka kwantowa, ale wymaga rozważnego planowania czasu i zadań. Bitrix24 pomaga zwiększyć wydajność i produktywność, z łatwością realizować projekty oraz nie marnować czasu. Gdy potrzebujesz szybkich postępów i chcesz wykorzystać wszystkie możliwości, Bitrix24 zadba o główne procesy, jak również o drobiazgi.

Funkcje Bitrix24

Bitrix24 ma wiele funkcji, które pomagają firmom zwiększyć produktywność. Większość funkcji Bitrix24 jest dostępna w wersji bezpłatnej. Nasza płatna platforma zawiera dodatkowe funkcje dla większych firm lub tych, które potrzebują bardziej rozbudowanego zestawu narzędzi. Bitrix24 ma wiele funkcji. Oto niektóre z najlepszych narzędzi do zarządzania zadaniami, które zwiększają produktywność.

Listy rzeczy do zrobienia

Bitrix24

Bądź zorganizowany, dzięki tworzeniu listy rzeczy do zrobienia. Każdy członek zespołu może tworzyć własne listy rzeczy do zrobienia, a zespoły mogą razem tworzyć wspólną listę zadań. Dzięki możliwości tworzenia wielu list możesz być na bieżąco z wieloma projektami. Za pomocą listy rzeczy do zrobienia zespoły mogą usprawnić współpracę, aby wydajniej realizować odpowiednie projekty i zadania. Jest to świetna funkcja dołączona do oprogramowania do zarządzania biurem.

Zarejestruj się za darmo

Kalendarze

Bitrix24

Przechowuj wszystkie kalendarze w jednym miejscu. Dzięki Bitrix24 możesz stworzyć kalendarz, który obsługuje wszystkie zadania osobiste. Używaj kalendarzy do zarządzania zadaniami, aby zawsze być na bieżąco z terminami i harmonogramem. Możesz również tworzyć kalendarze udostępniane całej firmie lub tylko zespołom. Współpraca jest łatwiejsza, gdy zespoły mogą śledzić poszczególne zadania, grupowy postęp projektu i komunikować się w kalendarzu. Kalendarze w Bitrix24 są jeszcze wygodniejsze, ponieważ można korzystać z nich w aplikacji mobilnej. Teraz już nikt nigdy nie przegapi spotkania.

Zarejestruj się za darmo

Śledzenie czasu

Bitrix24

Łatwo śledź czas dzięki Bitrix24. Nasze oprogramowanie pozwala poszczególnym pracownikom śledzić swój czas, a menedżerom również monitorować czas pracy. Wiedza o tym, ile czasu poświęca się na poszczególne zadania, może pomóc menedżerom w planowaniu lepszych zadań dla pracowników i szacowaniu projektów. Firmy, które wiedzą, jak długo trwają projekty, mogą również podawać klientom dokładniejsze ceny.

Zarejestruj się za darmo

Tablice Kanban

Bitrix24

Kanban to wizualne narzędzie do zarządzania zadaniami dla tych, którzy pracują lepiej dzięki tablicom wizualnym. To oprogramowanie umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym i w pełni przejrzysty widok pracy, dzięki czemu zarządzanie zadaniami jest łatwe. Wszystkie elementy projektu są ułożone w taki sposób, aby członkowie zespołu i kierownicy projektów mogli w dowolnym momencie zobaczyć postęp każdej części zadania. Tablice Kanban łatwo zwiększają produktywność.

Zarejestruj się za darmo

Wykres Gantta

Bitrix24

Wykresy Gantta to kolejne cenne narzędzie do zarządzania zadaniami dla pracowników lubiących grafiki. Wykresy te pomagają wizualizować oraz organizować zadania i zasoby w jednym miejscu. Zespoły mogą współpracować na wspólnej platformie online, aby osiągać kamienie milowe, realizować cele i czatować, aby wykonać zadanie. Dynamiczne wykresy to tylko jeden ze sposobów na lepszą współpracę zespołową.

Zarejestruj się za darmo

Zarządzanie dokumentami i współpraca

Bitrix24

Posiadanie jednego miejsca do przechowywania wszystkich plików firmy jest ulubioną funkcją Bitrix24. Pracownicy mogą mieć dostęp do udostępnionych plików dzięki przeglądarce na swoim komputerze lub za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki konfigurowalnym uprawnieniom dostępu firmy mogą zachować wszystkie pliki bezpieczne. Dla tych, którzy chcą udostępniać pliki klientom, firmy mogą zapewnić ograniczony dostęp do konkretnych plików bez publicznego udostępniania do zewnętrznych źródeł. Przechowywanie plików online zmniejsza bałagan w skrzynce odbiorczej, oszczędza koszty papieru i usprawnia procesy. Ponadto, przy mniejszej liczbie szafek na dokumenty w biurze, zyskujesz więcej przestrzeni fizycznej. Przechowywane dokumenty cyfrowe można łatwo oznaczać, porządkować i przeszukiwać.

Zarejestruj się za darmo

Komunikacja w czasie rzeczywistym

Bitrix24

W Bitrix24 istnieje wiele kanałów komunikacji, dzięki którym zespoły pozostają w stałym kontakcie w czasie rzeczywistym. Dzięki wykresom, szablonom zadań i kanałom czatu menedżerowie mogą w czasie rzeczywistym otrzymywać raporty z pracy w toku. Zespoły mogą również komunikować się w czasie rzeczywistym, aby pozostać w kontakcie i być na bieżąco z różnymi elementami projektów, nad którymi pracują. Nawet jeśli zespoły znajdują się w różnych miejscach, mogą pracować tak, jakby znajdowały się tuż obok siebie. Zarządzanie zadaniami jest łatwiejsze, gdy menedżerowie mogą przeglądać wszystkie wykonywane zadania w czasie rzeczywistym. Co najważniejsze, posiadanie funkcji współpracy w czasie rzeczywistym pomaga zespołom zwiększać produktywność, ponieważ pozostają w kontakcie i współpracują.

Zarejestruj się za darmo

Zadania i projekty

Bitrix24

Produktywność jest wykorzystywana zarówno w poszczególnych zadaniach, jak i projektach. Menedżerowie mogą przypisywać pracę jako pojedyncze zadania, większe projekty podzielone na mniejsze zadania lub skonfigurować w Bitrix24 projekt, nad którym wszyscy pracują. Zarządzanie zadaniami jest łatwiejsze, gdy menedżerowie mogą dostosować sposób ich przypisywania. Funkcje konwersji poczty elektronicznej do zadań ułatwiają przekształcenie wiadomości e-mail w zadanie, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o prośbach klientów lub pomysłach zespołu.

Zarejestruj się za darmo

Wspólna przestrzeń komunikacyjna

Bitrix24

Bitrix24 pomaga zespołom lepiej współpracować – to jest jedną z największych zalet korzystania z Bitrix24. Istnieje wiele przestrzeni, w których zespoły mogą komunikować się i współpracować przy użyciu jednej platformy. Niektóre z najpopularniejszych miejsc do komunikacji to czaty, przestrzenie do czatowania w szablonach zadań i kalendarzach. Dzięki dostępnej komunikacji w czasie rzeczywistym zespoły mogą łatwiej współpracować. Bitrix24 pozwala również menedżerom przechowywać komunikację w jednym centralnym miejscu dla łatwiejszego dostępu. W ten sposób każdy może szybko znaleźć rozwiązanie po spotkaniach zespołu lub po komunikacji z klientem.

Zarejestruj się za darmo

Automatyzacja Workflow

Bitrix24

Wiele zadań kierowników projektów powtarza się. Gdy nadchodzi czas przypisywania zadań tygodniowych i miesięcznych, kierownik musi je rozdzielić, aby zostały zrealizowane. Dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy kierownicy projektów mogą jednorazowo przydzielić zadanie i skonfigurować automatyzację. Automatyzacja to korzyść z posiadania konfigurowalnych szablonów. Zadania można łatwo ustawić na co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc lub co 10 dni. Dzięki temu zarządzanie zadaniami nie musi zajmować wiele czasu na początku każdego tygodnia, a pracownicy wiedzą, jakie zadania czekają ich w kolejce.

Zarejestruj się za darmo

Integracja z pocztą elektroniczną

Bitrix24

Tworzenie zadań po rozmowie za pośrednictwem poczty elektronicznej stało się jeszcze łatwiejsze. Integracja z pocztą elektroniczną to narzędzie do zarządzania zadaniami, które umożliwia tworzenie zadań bezpośrednio z wiadomości e-mail za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Pomaga to ograniczyć przypadki, w których utworzenie zadania zostało zapomniane lub opóźnione. Zamiast tego menedżerowie i członkowie zespołu mogą pominąć pośrednie kroki i po prostu od razu utworzyć zadanie. Poprawia to produktywność przy jednoczesnym usprawnieniu procesów zarządzania klientami firmy.

Zarejestruj się za darmo

Zarządzanie obciążeniem pracą

Bitrix24

Przypisywanie zadań jest łatwiejsze dzięki oprogramowaniu do zarządzania biurem. W przypadku powtarzających się zadań, użyj ustawień automatycznych, aby ustawić zadania dzienne, tygodniowe, miesięczne lub niestandardowe. Komunikuj się w ramach zadań: pytaj o postęp, gdy pracownik stanie się aktywny lub użyj funkcji czatu, aby omówić obciążenia. Kierownicy projektów mogą przeglądać obciążenie pracą poszczególnych członków zespołu i w razie potrzeby przypisywać lub delegować zadania innemu pracownikowi.

Zarejestruj się za darmo

Aplikacja mobilna

Bitrix24

Korzystaj z Bitrix24 w podróży. Dzięki naszej łatwej w użyciu aplikacji mobilnej możesz mieć dostęp do wszystkiego, co oferuje Bitrix24 na komputerze stacjonarnym, z poziomu smartfona. Posiadanie narzędzia do zarządzania zadaniami za pośrednictwem smartfona oznacza większą elastyczność w zakresie lokalizacji i harmonogramu. Jeśli firma zależy od pracowników przebywających w wielu lokalizacjach lub będących w ciągłym ruchu, dostęp do w pełni mobilnej aplikacji to fantastyczna korzyść dla całego zespołu.

Zarejestruj się za darmo
 • Listy rzeczy do zrobienia

 • Kalendarze

 • Śledzenie czasu

 • Tablice Kanban

 • Wykres Gantta

 • Zarządzanie dokumentami i współpraca

 • Komunikacja w czasie rzeczywistym

 • Zadania i projekty

 • Wspólna przestrzeń komunikacyjna

 • Automatyzacja Workflow

 • Integracja z pocztą elektroniczną

 • Zarządzanie obciążeniem pracą

 • Aplikacja mobilna

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24

„Potrzebujesz zaawansowanego narzędzia do łatwej komunikacji ze współpracownikami, do przeprowadzania burzy mózgów w celu znajdowania rozwiązań i do zarządzania projektami. Wszystkie te zadania można łatwo wykonać za pomocą usługi o nazwie Bitrix24”.

MakeUseOf

Korzyści z Bitrix24

Bitrix24 przyciąga firmy funkcjami, ale zostają one ze względu na korzyści. Niektóre z naszych najpopularniejszych zalet to:

 • Tworzenie list rzeczy do zrobienia, ustalanie priorytetów i śledzenie postępów.

 • Przenoszenie wszystkich interakcji i projektów w jedną wspólną przestrzeń.

 • Eliminacja powtarzających się zadań i rozwój dzięki automatycznym przepływom pracy.

 • Dostęp do wszystkich plików i dokumentów z centralnego punktu.

 • Śledzenie wyników w szybki sposób dzięki udostępnianiu i różnym opcjom komunikacji.

 • Planowanie krótkoterminowych lub długoterminowych zadań, aby nigdy nie przegapić terminu.

Zarejestruj się za darmo

Już ponad 15 milionów firm korzysta z zalet Bitrix24. Uważamy, że wszystkie firmy powinny znaleźć odpowiednie oprogramowanie do zarządzania zadaniami. Bitrix24 jest w pełni konfigurowalny do procesów firmy. Istnieje wiele narzędzi i aplikacji, które można zintegrować z platformą, aby ułatwić zarządzanie zadaniami.

Kolejną dużą zaletą Bitrix24 jest społeczność. W przypadku firm, które potrzebują dodatkowej pomocy we wdrażaniu lub rozwiązywaniu problemów z platformą, Partnerzy naszego produktu służą pomocą. Nasi Partnerzy mają kompetencje i niezbędne doświadczenie, aby pomagać innym korzystać z Bitrix24, a dzięki temu, że znajdują się prawie w każdym zakątku świata, mogą robić to w optymalny sposób. Mogą oni pomóc Twojej firmie w pełni wykorzystać wszytkie zalety.

Jeśli chcesz umówić się na demonstrację, skontaktuj się z jednym z naszych partnerów. Mogą oni również odpowiedzieć na wszelkie pytania.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 FAQ

Co to jest Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 to internetowa przestrzeń robocza zaprojektowana do współpracy w działach sprzedaży, marketingu, zarządzania projektami i innych działań. Zawiera CRM, zadania, czaty, spotkania online i ponad 30 innych narzędzi.

Jak rozpocząć korzystanie z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Aby założyć konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail, potwierdzić go i to wszystko! Twoje konto Bitrix24 jest gotowe do użycia.

Ile kosztuje Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Bitrix24 posiada 5 planów:

 • FREE. Nieograniczona liczba użytkowników, zawsze darmowy plan, ograniczona funkcjonalność.
 • BASIC. Do 5 użytkowników, 249 zł/mies, doskonale nadaje się do prowadzenia małych firm i zespołów sprzedażowych.
 • STANDARD. Do 50 użytkowników, 499 zł/mies, doskonała współpraca dla całej firmy.
 • PROFESSIONAL. Do 100 użytkowników, 999 zł/mies, maksymalna automatyzacja sprzedaży i procesów biznesowych.
 • ENTERPRISE. Do 10 000 użytkowników, od 1 999 zł/mies, narzędzia transformacji cyfrowej dla dużych firm i przedsiębiorstw.

Pamiętaj, że wszystkie nasze plany są opłacane na podstawie jednolitej stawki, co oznacza, że możesz dodawać coraz więcej użytkowników w ramach limitu planu i nadal płacić tę samą kwotę miesięcznie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Możesz korzystać z Bitrix24 w dowolnej przeglądarce, w aplikacji desktopowej (dla Windows, Mac, Linux) lub w aplikacji mobilnej (dla iOS lub Android).

Czy moje dane będą bezpieczne w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Bitrix24 przechowuje dane w 17 centrach danych i na 600 serwerach w Ameryce Północnej i Europie, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Wszystkie nasze procedury gromadzenia i obsługi danych są w pełni zgodne z RODO.

Jakie są poziomy dostępu w Bitrix24?

solutions-open solutions-close

Oto istniejące poziomy dostępu:

 • Pracownik/użytkownik. Wszystkim nowym zaproszonym użytkownikom domyślnie ustawiony jest status „pracownik”, o ile administrator nie ustawił inaczej.
 • Kierownik działu. Rozszerzone uprawnienia dostępu do konta. Na przykład tacy użytkownicy zobaczą raporty z zadań swoich podwładnych.
 • Administrator: użytkownik, któremu udzielono dostępu administracyjnego do konta.
 • Użytkownik Extranetu: oznaczony ikoną Extranet i mający ograniczony dostęp do konta.

Co sprawia, że Bitrix24 jest lepszy niż 99% innych rozwiązań na rynku?

 • Zastępuje wszystkie Twoje obecne rozwiązania typu SaaS
 • Za darmo na zawsze dla nieograniczonej liczby użytkowników
 • Łatwa migracja danych z innych systemów
 • Jest zintegrowany ze wszystkimi Twoimi ulubionymi rozwiązaniami i aplikacjami
 • Używany, lubiany i cieszący się zaufaniem wśród ponad 15 000 000 użytkowników
 • Opłata stała: przewidywalne koszty, brak cen za pojedynczego użytkownika
features_clear

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie. Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

img_logo_mobile

Zobacz, dlaczego 15 milionów firm polega na Bitrix24.

Zarejestruj się za darmo
Bitrix24