Partnerzy Bitrix

Znajdź partnera

Partnerzy Bitrix pomagają w tworzeniu i zarządzaniu Bitrix24!

Nasi partnerzy pomogą Ci w wyborze optymalnego planu subskrypcji Bitrix24 i zapewnią dodatkowe usługi dostosowania produktu do wersji On-Premise Bitrix24! Sprawdź nasz katalog partnerów i wybierz tego, kto znajduje się w pobliżu! Skontaktuj się z naszymi partnerami bezpośrednio lub wyślij zapytanie na adres partners@bitrix24.com

Pełny katalog partnerów w innych krajach zobacz na stronie bitrix24.com.

Scan IT Sp. z o.o.

SCAN IT jest producentem i integratorem oprogramowania. Tworzymy autorskie rozwiązania obejmujące różne obszary biznesowej działalności firm, pochodzących z różnych sektorów gospodarki: od instytucji publicznych takich jak szpitale i uczelnie aż po sieci handlowe. Jesteśmy młodą i dynamiczną spółką, którą stanowią ludzie o długoletnim doświadczeniu w branży IT. Nasza specjalizacja obejmuje systemy zarządzania treścią i platformy intranetowe, ale również Network Access Control, IT Infrastrukture Management i system nawigacji wewnątrzbudynkowej – autorskie rozwiązania stworzone i rozwijane przez naszą spółkę. W odpowiedzi na potrzeby klientów i dla zachowania najwyższych standardów usług, wszystkie nasze realizacje są profesjonalnie prowadzone przez wyodrębniony dział zarządzania projektami.
Usługi: Chmura i On-Premise
Lokalizacja: Poznań, Polska
Telefon: +48 61 668 45 00
E-mail: office@scan-it.pl
Strona: www.bitrix24.scan-it.pl

Atteli Sp. z o.o.

Jesteśmy najstarszym polskim i najbardziej doświadczonym zespołem specjalistów od Bitrix24. Od 2013 roku wdrażamy wersję “w chmurze” i na własnym serwerze “self-hosted”. Modyfikujemy i dostosowujemy system Bitrix24 do każdych potrzeb.
Usługi: Chmura i On-Premise
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Telefon: +48 533 533 779
+48 22 299 07 38
E-mail: info@atteli.com
Strona: atteli.com

Support.pl

Choosing the services of support.pl, you cooperate with a competent team of certified professionals. As a gold partner of Bitrix Inc., we offer solutions for tuning, quick launching and training. Full cycle of integration of Bitrix24 with third-party IT systems, accounting software, personal cabinets and other possibilities are available with us. We are pleased to offer the opportunity to automate the business processes of your company, to develop a project implementation of Bitrix24 and CRM.
dostępny czat na żywo
Usługi: Chmura i On-Premise
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Telefon: +48 790618514
E-mail: sales@support.pl
Strona: support.pl

SBC Sp. z o. o.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, realizowaliśmy wiele projektów dla firm w Polsce i w innych państwach UE. Chcemy zwiększyć wartość firm naszych klientów, skuteczność ich działalności i konkurentne przewagi przez wdrożenie dynamicznego i stabilnego systemu do zarządzania Bitrix24.
Usługi: Chmura i On-Premise
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Telefon: +48 226022644
E-mail: HELLO@SBC-GROUP.PL
Strona: sbc-group.bitrix24

InoQ

Pomagamy organizacjom działać sprawniej i osiągać więcej poprzez dostarczanie wiedzy i rozwiązań, które angażują ich klientów, wprowadzają innowacyjne procesy, optymalizują działania i wspierają pracownikуw podczas codziennego dnia pracy. Dostosowujemy Bitrix24 do indywidualnych potrzeb firm i organizacji.
Usługi: Chmura i On-Premise
Lokalizacja: Gliwice, Polska
Telefon: +48606439214
E-mail: biuro@inoq.pl
Strona: www.inoq.pl

Togma Sp. z o.o

Togma to nowoczesna firma wdrożeniowa specjalizująca się doradztwie i wdrożeniach systemów z obszarów Customer Experience i Internetu Rzeczy. Ludzie, którzy tworzą firmę posiadają wieloletnie doświadczenia zdobyte na projektach wdrożeniowych w Polsce i za granicą. Mieliśmy okazję brać udział w największych w Polsce wdrożeniach systemów w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i zarządzania partnerami. Dzięki zdobytej wiedzy biznesowej i technologicznej wspieramy naszych Klientów w obszarze doradztwa, analiz systemowych i wdrożeń. W obszarze Bitrix24 prowadzimy prezentacje systemowe, szkolenia, wprowadzamy konfiguracje i świadczymy usługi wsparcia.
Usługi: Chmura i On-Premise
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Telefon: +48883357663
E-mail: sprzedaz@togma.pl
Strona: togma.pl

Nie znalazłeś odpowiedniego partnera? Skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc partners@bitrix24.com