Portal społecznościowy

Portal społecznościowy

Jak łatwo komunikować się z ludźmi poprzez sieci społecznościowe takie jak Facebook? Nie ma wątpliwości, że bardzo duża popularność sieci społecznościowych pochodzi z faktu, że rozwiązują one podstawowy problem, umożliwiają łatwość komunikacji. Wyobraź sobie, że na co dzień korzystasz z korporacyjnych sieci społecznościowych w swojej firmie. Bitrix24 udostępnia narzędzia do zarządzania zadaniami, udostępniania dokumentów i śledzenia czasu zintegrowanego do tego interfejsu społecznego, zapewniając maksymalną efektywność komunikacji oraz pracy. Możesz używać Bitrix24 w Twoim biurze lub gdziekolwiek chcesz, posiadając tylko bezpłatną aplikację mobilną! Jest do nabycia w pełni konfigurowalna i samowystarczalna wersja Bitrix24 wraz z dostępem do kodu źródłowego.

1

Tablica Aktywności

Tablica Aktywności to platforma, która łączy nie tylko natychmiastowe aktualizacji zmian oraz interakcji, w której można zobaczyć wszystkie zmiany w intranecie. Tablica Aktywności obejmuje wszystkie sekcje intranetu, w tym produkcyjne, społeczne i wielofunkcyjne. Każdy pracownik może łatwo rozumieć, co się dzieje, dołączyć się do dyskusji oraz wybrać aktualizacji do wyświetlenia, ponieważ Tablica Aktywności może być dostosowana do każdego użytkownika.

Tablica Aktywności Bitrix24 udostępnia użytkownikom aktualizację w czasie rzeczywistym, ustawienia powiadomień, ogłoszenia dla całej firmy oraz wielu innych rzeczy. Możesz zaplanować wydarzenia, załączać pliki, otrzymywać natychmiastowe komentarze od swoich współpracowników - to wszystko jest na Twojej spersonalizowanej Tablicy Aktywności.

2_Tablica_Aktywnosci

Przycisk “Lubię”

Poza tym, że Tablica Aktywności może być dostosowana do własnych potrzeb, również ona służy interakcją. Komentarze mogą być dodane z głównej strony, zadanie i przeglądarka zdjęć mogą być obwarzane bez dodatkowych ruchów, a posty oraz komentarze można “polubić”.

Polubione materiały przedstawiają opinie współpracowników, a także to wpływa na wyniki wyszukiwania, ponieważ “polubione” materiały są wyświetlane jako priorytet w wynikach wyszukiwania. W ten sposób użyteczna i popularna treść pozostaje łatwa do znalezienia.

3_Przycisk_Lubie

Wiadomości

Wiadomości są łatwym sposobem, żeby zacząć współpracować nad zadaniami lub dokumentami. Podczas rozpoczęcia nowej wiadomości na Tablicy Aktywności można załączyć dokument lub obrazek. Również można rozpocząć prywatną rozmowę z jednym lub wieloma kolegami, dodając w każdej chwili dodatkowych uczestników. Prywatne wiadomości mogą być także wysyłane za pośrednictwem czatów po prawej stronie.

4_Wiadomosci

Odznaki

Odznaki są doskonałym narzędziem motywacyjnym! Używaj ich, aby wyrazić uznanie dla kolegów. Kierowniki oraz menadżerze mogą przeznaczyć “nagrody”, które mogą być widoczne dla całej firmy lub pojedynczym osobom. Te odznaki pojawią się na Tablicy Aktywności oraz w profilu użytkownika.

5_Odznaki
12.000.000+ organizacji już używa Bitrix24

Ogłoszenia

Nie przegap ważnych ogłoszeń! Jeśli chcesz, aby wszyscy widzieli ważne ogłoszenie, wybierz na panelu Tablicy Aktywności “Ogłoszenia” w zakładce “więcej”. Ogłoszenia są wyświetlane w prawym żółtym górnym rogu na stronie głównej. Ogłoszenia pozostają widoczne dla użytkowników, dopóki nie zaznaczą ich jako odczytane.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć daje użytkownikom pełną kontrolę nad albumami. Firma może mieć dowolną liczbę albumów tak samo, jak każdy użytkownik oraz każda grupa robocza. Ładuj pliki takie jak zdjęcia szybko dzięki wygodnej funkcji i dodawaj komentarzy.

Galeria zdjęć jest w pełności zintegrowana z Tablicą Aktywności, gdzie automatycznie pojawiają się miniatury nowych zdjęć, które można "polubić", wyświetlać i komentować. Przeglądarka zdjęć pojawia się na Tablicy Aktywności.

7_Galeria_zdjec

Workflow

Standardowe Workflowy (wnioski urlopowe, podróże służbowe, wydatki, zakupy, ogólne wnioski) są w planach Bitrix24 Standard oraz Professional. Gdy Twoi pracownicy potrzebują wnioski urlopowe, chcą zgłosić koszty, poprosić o pomoc techniczną lub złożyć prośbę o zakup, mogą to zrobić poprzez Tablicę Aktywności. Wszystkie aktualizacje procesów zostaną również wyświetlone na Tablicy Aktywności.

8_Workflow

Współpracuj poprzez e-mail

Nie każdy lubi korzystać z sieci społecznościowych. Dlatego Bitrix24 umożliwia tworzenie postów poprzez e-maili, trzeba tylko dodać adres e-mail odbiorcy.

Uczestnictwo w dyskusji jest łatwe, jak odpowiadanie na e-maila lub kliknięcie przycisku “Komentuj”, ta dyskusja dla użytkowników zewnętrznych będzie wyświetlona na specjalnej zabezpieczonej stronie internetowej. Aby utworzyć nowego posta przez e-mail, po prostu prześlij go na specjalny adres podany w profilu pracownika. Niezależnie od wybranego narzędzia współpracy - intranet, extranet lub poczta elektroniczna - wszystko zostanie zarejestrowane oraz zapisane na Twoim koncie Bitrix24. Ta opcja jest absolutnie bezpłatna oraz bez żadnych ograniczeń.

9_Wspolpracuj_poprzez_email

Integracja z popularnymi sieciami społecznościowymi

Połącz swój intranet z Twoim profilem w sieciach społecznościowych oraz usługami. Będziesz mógł autoryzować do Bitrix24 za pomocą tych kont. Użyj hashtag # b24, aby umieścić posty Twitter na Tablicy Aktywności Twojego intranetu. Również możesz na Facebooku lub Twitterze dodawać informacje o tym, kiedy zacząłeś pracę, i liczbę ukończonych zadań.