Zarządzanie dokumentami

Zarządzanie dokumentami

Przesyłanie plików do Bitrix24 ułatwi ich udostępnianie w potężnym systemie zarządzania dokumentami. Prezentacje, dokumenty, filmy wideo i inne pliki można umieszczać w celu pobrania, współpracy lub prywatnego użytku. Co najważniejsze, można szybko znaleźć dowolny dokument w wewnętrznym wyszukiwaniu.

Jest do nabycia w pełni konfigurowalna i samowystarczalna wersja Bitrix24 wraz z dostępem do kodu źródłowego.

Własne oraz wspólne dokumenty

Bitrix24 zawiera trzy typy Dysków. Mój dysk to Twoja własna pojemność do plików, do której nie mają dostępu inni współpracownicy. Pracownicy mogą w dowolnym momencie umieścić prywatne pliki. Jednak pliki zapisane w tym miejscu można udostępniać w kilka sposobów. Dysk grupowy zawiera pliki przesłane wewnątrz grupy roboczej. Wszyscy uczestnicy tej grupy roboczej mają dostęp do nich. Dysk firmy zawiera wszystkie pliki, które firma chce udostępnić wszystkim pracownikom. Możliwość udostępniania plików użytkownikom spoza danego konta Bitrix24 może być włączona lub wyłączona przez administratorów tego konta.

Łatwa praca z dokumentami

Pracuj z dokumentami bezpośrednio na Tablicy Aktywności, pisz komentarze, dołączaj nową wersję dokumentu, otrzymuj informacje zwrotne, monitoruj zmiany w czasie rzeczywistym! Możesz zezwolić na edycję dokumentu wszystkim użytkownikom uczestniczącym w bieżącej dyskusji lub zmusić ich do załączenia nowej wersji dokumentu tekstowego lub arkusza obliczeniowego.

Po wykonaniu wszystkich zmian w dokumencie, Ty i Twoi współpracownicy mogą go zapisać na dysku firmowym, pobrać na komputer lub po prostu zostawić na Tablicy Aktywności. Można wyznaczyć dokument jako ważny za pomocą przycisku “Lubię”. Dokumenty, które są "polubione", pojawiają się jako pierwsze na liście wyników wyszukiwania.

Historia zmian

Każdy dokument przechowywany w Twoim systemie Bitrix24 zawiera dziennik zmian. Po przesłaniu nowej wersji pliku poprzednia wersja nie jest usuwana, ale raczej zapisana w taki sposób, aby mogła zostać odzyskana w dowolnym momencie. Historia zmian zawiera również czas, w którym została utworzona nowa wersja oraz użytkownik, który ją utworzył.

Blokada dokumentów

Użytkownicy dające dostęp innym osobom do swoich dokumentów mogą czasowo "blokować" dokumenty, aby upewnić się, że są jedynymi, którzy mogą edytować te pliki. W ten sposób zapobiega się tworzeniu sprzecznych wersji dokumentów lub zastępowaniu zmian wprowadzonych przez innych użytkowników. Po zakończeniu edycji pliki można odblokować ponownie.

9.000.000+ organizacji już używa Bitrix24

Tworzenie oraz edycja dokumentów online

Możesz pracować w Bitrix24 bez pakietu biurowego! Dzięki integracji z Dokumentami Google, Office 365 i MS Office Online możesz tworzyć dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne lub prezentacje w przeglądarce internetowej! Możesz dodać dokumenty do zadania lub dyskusji na Tablicy Aktywności.

Wbudowane narzędzia umożliwiają łatwy dostęp do dowolnych dokumentów w systemie Bitrix24. Dokumenty przechowywane na portalu Bitrix24 można otwierać, przeglądać i edytować za pomocą konta Google i / lub Microsoft (Live ID, Office 365). Dokumenty mogą być edytowane jednocześnie przez wielu użytkowników.

Edycja dokumentów za pomocą aplikacji na komputerze

Do edycji dokumentów na Twoim koncie Bitrix24 możesz także wybrać lokalnie zainstalowane oprogramowanie, takie jak MS Office, OpenOffice, Pages dla Mac lub nawet Adobe Photoshop. Po prostu skonfiguruj Bitrix24.Drive i za każdym razem, gdy utworzysz nowy dokument zaczniesz edytować istniejący, zostanie to zrobione za pomocą aplikacji, która jest zainstalowana na Twoim komputerze. Po zakończeniu dokument zostanie automatycznie zapisany na Twoim koncie Bitrix24.

Integracja z zewnętrznymi dyskami

Bitrix24 works with Dropbox, Google Drive, OneDrive and other cloud file storage vendors. Employees can upload files from their personal accounts, the files will be indexed and fall under default access rights in Bitrix24 automatically. You can even check if there is a newer version available inside external file storage account than the one that has been uploaded to Bitrix24.

Błyskawiczne wyszukiwane

Bitrix24 zawiera zaawansowaną funkcję wyszukiwania, która indeksuje dokumenty, zapisy, wiadomości, komentarze i inne informacje. Nowa treść jest indeksowana natychmiast i pojawia się w wynikach wyszukiwania niezwłocznie po jej przesłaniu. Na wyniki wyszukiwania wpływają "polubienia", dzięki czemu użytkownicy mogą zaznaczyć elementy treści, które są szczególnie przydatne i tym samym pozostaną łatwe do znalezienia. Błyskawiczne sugestie pojawiają się, gdy użytkownik zacznie pisać w polu wyszukiwania, co szczególnie ułatwia przechodzenie do strony profilu użytkownika.

Procesy zatwierdzenia

Bitrix24 umożliwia tworzenie własnych procesów zatwierdzenia dotyczących różnych zgłoszeń, zmian danych umów, głosowania, wielostopniowej akceptacji, opinii ekspertów itd.

Zwroty kosztów, wnioski o podróż służbową i inne własne rekordy można łatwo utworzyć za pomocą wbudowanego wizualnego projektanta procesów biznesowych.

Gotowy, aby przetestować?

Masz pytania? Potrzebujesz demonstracji? Chcesz za darmo wypróbować samodzielny hosting Bitrix24 przez 30 dni? Chcesz coś dostosować?