Wideorozmowy dla firm w jakości HD

Organizuj spotkania online, omawiaj projekty, zawieraj umowy i dziel się emocjami – wszystko dzięki wideorozmowom Bitrix24 HD.
Wideorozmowy w jakości HD

Maksymalnie 24 uczestników. Za darmo. Bez limitu czasu

  • Organizuj duże zebrania online z maksymalnie 24 uczestnikami lub po prostu prowadź rozmowy jeden na jeden
  • Zaproś swoich klientów i partnerów do rozmowy, wysyłając im link
  • Wysyłaj pliki i udostępniaj swój ekran, aby pokazywać obrazy i prezentacje podczas rozmów
  • Wszystkie rozmowy i udostępniane pliki są całkowicie bezpieczne. Nasz system jest odporny na szpiegostwo
Wysokiej jakości połączenia telefoniczne i wideo

Po co tracić czas na wymianę wiadomości tekstowych, skoro można wykonać szybki telefon? Rozwiązywanie problemów związanych z pracą i omawianie nowych pomysłów jest zawsze łatwiejsze dzięki wideorozmowom Bitrix24 HD.

Wideokonferencje HD

Zawsze możesz zaprosić swoich partnerów i współpracowników do przyłączenia się do wideokonferencji — nawet jeśli nie są oni jeszcze użytkownikami Bitrix24. Po prostu wyślij im unikalny prywatny link i już.

W wideokonferencji mogą uczestniczyć maksymalnie 24 osoby.

Jakość dźwięku i obrazu HD

Technologia Bitrix24 utrzymuje stabilną jakość dźwięku i obrazu przez cały czas trwania rozmowy, dzięki czemu możesz cieszyć się klarownym dźwiękiem i obrazem, jednocześnie w pełni skupiając się na rozmowie.

Udostępnianie ekranu

Udostępnij swój ekran, aby pokazywać obrazy, prezentacje, arkusze kalkulacyjne i inne dokumenty wszystkim uczestnikom rozmowy.

Niestandardowe tła + rozmywanie

Ożyw wideorozmowy, dodając fajne tła, lub zachowaj prywatność otoczenia, dostosowując poziom rozmycia.

Zawsze świetna jakość, nawet przy wolnym połączeniu internetowym

Nasz system automatycznie wykrywa wolne łącze internetowe i dostosowuje się, aby zawsze utrzymywać wysoką jakość połączeń.

Bezpieczne połączenie

Połączenie jest nawiązywane przy użyciu szyfrowanego transferu danych z certyfikatem SSL, co znaczy, że Twoje połączenia są całkowicie bezpieczne i nikt nigdy nie uzyska do nich dostępu.

Pracuj zespołowo podczas wideorozmów

Wysyłaj wiadomości, ustawiaj zadania i twórz listy kontrolne podczas wideorozmowy bez jej zatrzymywania, czy wstrzymywania. Jeśli masz coś do powiedzenia, po prostu naciśnij przycisk „Podnieś rękę”, aby zostać zauważonym.

CRM wzbogacony o połączenia wideo

Aktualizuj rekordy CRM podczas rozmowy z klientem. Bitrix24 udziela wskazówek i oferuje sugestie dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz.