Kalendarze

Chcesz zarządzać harmonogramami pracowników i zasobami w prosty i przejrzysty sposób na wszystkich Twoich platformach? W systemie Bitrix24 kalendarze osobiste i kalendarze grup roboczych mogą być łatwo udostępnione w systemie, na urządzeniu przenośnym i w programie Outlook. Korzystaj z wygodnych funkcji przypomnienia o wydarzeniach oraz zadaniach i nigdy nie przegap ważnego spotkania.

Integracja kalendarzy z telefonami komórkowymi pozwala użytkownikom, którzy są poza biurem, obserwować zmiany w ich kalendarzach z iPhone, iPad lub Android.

Jest do nabycia w pełni konfigurowalna i samowystarczalna wersja Bitrix24 wraz z dostępem do kodu źródłowego..

Kalendarze grupowe

Bitrix24 obsługuje nieograniczoną liczbę kalendarzy grupowych. Możesz utworzyć kalendarz dla swojej grupy roboczej, działu, oddziału lub całej firmy. Elastyczne uprawnienia pozwalają ustalić, kto ma możliwość przeglądania lub dodawania wydarzeń grupowych.

Prywatne wydarzenia mogą być tworzone, gdy nie trzeba rezerwować konkretnego bloku czasu bez ujawniania dokładnego charakteru spotkania.

Harmonogram wydarzeń

Harmonogram wydarzeń pomaga zaplanować i zarządzać wydarzeniami publicznymi, które mają praktycznie nieograniczoną liczbę gości. Zaproś swoich współpracowników i znajdź szczelinę czasową, na którą wszyscy mogą się zgodzić, nie wysyłając żadnych e-maili do każdego.

Repeating events can be scheduled to appear in a calendar automatically every week, twice a month, or any at any other interval you choose.Powtarzanie wydarzeń można zaplanować w kalendarzu automatycznie co tydzień, dwa razy w miesiącu lub w dowolnym innym odstępie czasu.

9.000.000+ organizacji już używa Bitrix24

Integracja z CRM

Wszystkie wydarzenia zaplanowane w systemie CRM Bitrix24, takie jak spotkania z klientami lub zaplanowane połączenia telefoniczne, są automatycznie importowane do kalendarzu Bitrix24. Przypomnienia można skonfigurować. Dostęp do zaplanowanych wydarzeń można uzyskać za pośrednictwem telefonów komórkowych lub tabletów, na których jest zainstalowana aplikacja mobilna Bitrix24.

Ulubione kalendarze

Bitrix24 umożliwia subskrypcję wielu kalendarzy i wyświetlanie wszystkich wydarzeń w jednym miejscu, jeśli jest taka potrzeba. Możesz łatwo śledzić harmonogramy innych osób / grup roboczych i koordynować działania wielu pracowników lub całych działów.

Dostępne jest dwukierunkowa synchronizacja z programem Outlook i iCal.

Wykres nieobecności

Wykres nieobecności to złożony kalendarz zawierający informacje o pracownikach, którzy są lub planują wyjazd na urlop. Na pierwszy rzut oka można zobaczyć, kto przebywa w delegacjach, na wakacjach itd. To wszystko jest dostępne w poglądach dziennych, tygodniowych i kalendarzowych.

Spotkania oraz briefingi

Nie można nie przeszacować znaczenia spotkań :) Bitrix24 posiada kompletny plan spotkań, który zarządza zaproszeniami, odpowiedziami i najważniejszymi punktami spotkania, które w rzeczywistości mogą być bezpośrednio przypisane jako zadania. Protokół może być rejestrowany, a wyniki spotkania są zapisywane, zapewniając przejrzystość po zakończeniu spotkania. Niedokończone tematy można przełożyć na następne spotkanie.

Gotowy, aby przetestować?

Masz pytania? Potrzebujesz demonstracji? Chcesz za darmo wypróbować samodzielny hosting Bitrix24 przez 30 dni? Chcesz coś dostosować?