Rozmowa w czasie rzeczywistym

Czas to pieniądz i nic nie jest szybsze, niż rozmowy w czasie rzeczywistym. Bitrix24 oferuje szeroki wybór narzędzi, takich jak wiadomości błyskawiczne, czaty grupowe, połączenia telefoniczne, połączenia wideo, wideokonferencje i inne. Nie trzeba wdrażać dodatkowe narzędzia, ponieważ narzędzia RTC są wbudowane do każdego konta Bitrix24 i są całkowicie bezpłatne.

Jest do nabycia w pełni konfigurowalna i samowystarczalna wersja Bitrix24 wraz z dostępem do kodu źródłowego.

Komunikator

Wewnętrzny komunikator dostarcza powiadomienia i wiadomości błyskawiczne. Wszystkie wiadomości są zapisywane w historii i są indeksowane przez funkcję wyszukiwania, a ostatnie wiadomości pojawiają się u góry.

Interfejs komunikatora pozwala na wyszukiwanie kontaktów, wyświetlając najnowsze kontakty. W oknie komunikatu znajduje się wskaźnik statusu, do wyboru jest Online, Poza zasięgiem oraz Nie przeszkadzać. Status “Nie przeszkadzać" zapobiega wyświetlaniu powiadomień i przerywaniu pracy, natomiast wskaźnik nadal pokazuje liczbę nowych wiadomości.

Czat grupowy

Zapraszaj kolegów do czatów grupowych i wygodnie rozmawiaj o pilnych sprawach. Uczestnikami czatu mogą być użytkownicy intranetu lub ekstranetu, a wątek czatu może być nazwany i zapisywany w historii rozmów użytkowników.

Co ważne, Bitrix24 oferuje możliwość korzystania z własnego serwera do komunikacji, jeśli w Twojej firmie zabrania się korzystanie z rozwiązań w chmurze.

9.000.000+ organizacji już używa Bitrix24

Połączenia głosowe oraz wideo

Zadzwoń do swoich współpracowników za pomocą Bitrix24. Połączenia głosowe oraz wideo w Bitrix24 są doskonałą alternatywą usług zewnętrznych. Możesz również korzystać z komunikatora podczas połączeń, jest bardzo przydatny do podawania adresów elektronicznych, nazw domen itd. To zachowa wszystkie zewnętrzne komunikacje na zewnątrz.

Funkcje wideo Bitrix24 korzystają tylko z przeglądarki (obecnie działa dla wersji Chrome 26.0 i nowszych) - nie ma ani żadnych wtyczek programowych ani rozszerzeń. Bitrix24 oferuje użytkownikom dostęp do wideokonferencji dla grup do 4 osób.

Jeśli jesteś nie przy biurku, dostaniesz natychmiastowe powiadomienia, że posiadasz nieodebrane połączenia, które będą automatycznie dodane do historii połączeń.

Udostępnianie ekranu i HD wideokonferencje

Bitrix24 ułatwia zorganizowanie wideokonferencji o jakości HD dla użytkowników Bitrix24 bez względu na to, z jakiego urządzenia oni korzystają, bądź to komputer, tablet lub smartfon. Transmisja HD z urządzeń przenośnych odbywa się w formacie 16: 9. Gdy połączenie z internetem jest słabe, możesz nadal uczestniczyć w wideokonferencji, zmieniając jakość na standardową.

Korzystanie z aplikacji desktopowej Bitrix24 ma wiele zalet takich jak np: możliwość udostępniania ekranu podczas wideokonferencji.

Aplikacja mobilna

Korzystając z bezpłatnej aplikacji mobilnej, możesz uzyskać dostęp do Twojego intranetu i pracować z projektami z dowolnego miejsca! Aplikacja obsługuje czaty, połączenia audio oraz wideo. Nowe wiadomości i powiadomienia są przesyłane do Ciebie nawet po zamknięciu aplikacji.

Ponadto można wyświetlać dane kontaktowe współpracowników, czytać wiadomości na Tablicy Aktywności, zarządzać plikami, planować wydarzenia, kontrolować zadania, komentować i "lubić" omawiane rzeczy, a także pracować z CRM.

Aplikacja desktopowa

Zainstaluj aplikację desktopową, aby komunikować się z kolegami nie używając przeglądarki. Aplikacja desktopowa posiada komunikator z listą kontaktów, obecny status, czaty grupowe oraz funkcję synchronizacji plików Bitrix24.

Aplikacja desktopowa również oferuje użytkownikom dostęp do wideokonferencji dla grup do 4 osób i umożliwia tworzenie połączeń telefonicznych bezpośrednio z Bitrix24 po cenach niższych niż Skype.

Gotowy, aby przetestować?

Masz pytania? Potrzebujesz demonstracji? Chcesz za darmo wypróbować samodzielny hosting Bitrix24 przez 30 dni? Chcesz coś dostosować?