E-mail wewnątrz intranetu

Niektórzy ludzie używają poczty elektronicznej do współpracy. Inni preferują korporacyjne sieci społecznościowe. Dlaczego walczyć, kiedy z Bitrix24 możesz mieć obie możliwości? Poczta elektroniczna jest umieszczona w intranecie społecznościowym, aby dać Ci najlepsze do wyboru.

W pełni funkcjonalny serwer poczty elektronicznej Bitrix24, który zawiera:
  • Nieograniczoną przestrzeń poczty elektronicznej
  • Wbudowany program antywirusowy
  • Wbudowany antyspam
  • Oraz inne rzeczy

@bitrix24.com

  • Skrzynka pocztowa w domenie @bitrix24.com za darmo dla każdego pracownika.
  • Zarządzaj wszystkimi skrzynkami pocztowymi pracowników w panelu administracyjnym Bitrix24.
  • Utwórz skrzynkę pocztową przy dodawaniu nowego pracownika.
  • Dostęp do skrzynki pocztowej jednym kliknięciem w Bitrix24 (bez ponownego logowania).
9.000.000+ organizacji już używa Bitrix24

Własna domena

Jeśli chcesz używać własnej domeny, możesz podłączyć ją do Bitrix24.Mail w kilku prostych krokach. Gdy to zrobisz, otrzymasz wszystkie zalety korzystania z Bitrix24.Mail, w tym zarządzanie skrzynkami pocztowymi pracowników, licznik skrzynki, dostęp do poczty elektronicznej jednym kliknięciem bez logowania się na konto Twoje konto elektroniczne oraz możliwość tworzenia nowych skrzynek pocztowych, gdy jesteś administratorem.

Łącznik poczty elektronicznej

Korzystasz z programu Outlook, Gmail, Yahoo! lub iCloud i nie chcesz zmieniać? Nie ma problemu, po prostu użyj łącznika poczty elektronicznej Bitrix24. Wybierz swojego producenta poczty elektronicznej, wprowadź swój login i hasło, a w menu Bitrix24 pojawi się licznik poczty przychodzącej. Kliknij "Poczta", aby uzyskać dostęp do wiadomości e-mail.

E-mail do intranetu

Bitrix24 umożliwia przesyłanie wiadomości e-mail bezpośrednio do Tablicy Aktywności i uczestnictwo w dyskusjach za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ta opcja jest szczególnie przydatna dla członków zespołów, którzy są przyzwyczajeni do współpracy za pośrednictwem poczty elektronicznej i nie czują się dobrze z narzędziami współpracy społecznej.

Gotowy, aby przetestować?