Pakiet marketingowy dla restauracji
oparty na sztucznej inteligencji

Więcej gości. Mniej kłopotów. Maksymalna efektywność.
Ponad 30 narzędzi, w tym darmowy CRM
ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, PRZEWIŃ W DÓŁ
Jedna platforma do zarządzania zamówieniami, prowadzenia marketingu
i obsługi relacji z klientami
Bitrix24 CRM został stworzony do pełnej integracji z procesami biznesowymi
i ułatwiania podejmowania właściwych decyzji.
Zmień sposób zaangażowania swoich gości i pracowników
Możesz tyle zrobić razem z Bitrix24 – od sprzedaży i automatyzacji marketingu do zarządzania zapasami i obsługi klientów.
feature-icon-1
CRM i zarządzanie leadami
Generuj leady i przesuwaj je automatycznie do lejka sprzedażowego. Śledź koszty marketingowe i obliczaj ROI, aby zobaczyć kanały, które działają najlepiej.
feature-icon-2
Automatyzacja sprzedaży i marketingu
Promuj markę i prowadź kampanie marketingowe skierowane do określonych segmentów klientów za pośrednictwem Facebooka, Instagrama, komunikatorów, e-maili, SMS-ów i powiadomień push.
feature-icon-3
Lista płac i zarządzanie zespołem
Rejestruj godziny pracy dzięki online zegarowi czasu pracy. Zarządzaj z łatwością za pomocą wieloskładnikowego systemu wynagrodzenia. Zapewniaj prawidłowe płatności i obliczenia podatków za każdy okres wynagrodzenia.
feature-icon-4
Obsługa klientów 24/7
Podłącz do swojej witryny czat na żywo, aby obsługiwać zamówienia i zapewniać wysokiej jakości obsługę klienta. Dodaj czatbota do szybkich odpowiedzi i inteligentnego kierowania żądań.
feature-icon-5
Zamawianie online i przetwarzanie płatności
Przyjmuj i przetwarzaj zamówienia online. Akceptuj płatności bezpośrednio w systemie CRM i dostarczaj zamówienia do klientów. Śledź zamówienia online. To wszystko w ramach Bitrix24.
feature-icon-6
Idealne rozwiązanie do działalności na wynos/z dostawą
Dzięki Bitrix24 możesz łatwo realizować zamówienia na wynos i z dostawą, przyjmować zamówienia, akceptować płatności, organizować i monitorować dostawy – to wszystko możesz zrobić na jednej platformie.
1sales_funnel
CRM i zarządzanie leadami
Zintegruj swój CRM z POS i zbieraj dane klientów z wielu źródeł. Twórz segmenty i ustawiaj reguły automatyzacji, aby Twój CRM wykonywał za Ciebie kwalifikację leadów.
success-icon
Wszystkie dane klientów są bezpiecznie przechowywane. Łatwo zarządzaj tysiącami rekordów
success-icon
Korzystaj z reguł automatyzacji, aby szybciej zbierać dane klientów
success-icon
Otrzymuj niesamowite informacje o potrzebach klientów, aby zrozumieć ich zaangażowanie w twój biznes
2marketing
Automatyzacja sprzedaży i marketingu
Zachęcaj gości do powrotu, prowadząc targetowane kampanie marketingowe za pośrednictwem Facebooka, Google Ads, email, powiadomień push, komunikatorów i innych platform. Monitoruj i analizuj wszystkie przydatne wskaźniki kampanii marketingowych w naszym centrum Sales Intelligence.
success-icon
Dbaj o swoich gości (klientów) za pomocą kampanii marketingowych, dzięki którym wyrazisz im swoje uznanie i tym sposobem zapewnisz sobie stałą klientelę.
success-icon
Promuj własną restaurację na wszystkich popularnych platformach reklamowych, aby zwiększyć świadomość marki i pozyskiwać nowych klientów.
success-icon
Uruchom program lojalnościowy, aby uszczęśliwić swoich klientów, dzięki spersonalizowanym rabatom i promocjom.
Idealne rozwiązanie do działalności na wynos/z dostawą
Ponieważ ograniczenia związane z pandemią nadal istnieją, a ogólna sytuacja jest raczej niestabilna, nigdy nie wiadomo, kiedy zostaniesz zmuszony do świadczenia usług z dostawą lub na wynos. Z Bitrix24 możesz to zrobić z łatwością. Akceptuj i przechowuj zamówienia w CRM, uruchamiaj programy lojalnościowe, tworząc segmenty klientów na podstawie ich średnich wydatków i częstotliwości wizyt, akceptuj płatności online i nie tylko.
Formularze internetowe i czaty online do przyjmowania zamówień
Przechowuj zamówienia, przyjmuj płatności i organizuj dostawy online
Online zegar czasu pracy do zarządzania godzinami pracy i harmonogramami zmian
car-b-icon
3absence_chart
Lista płac i zarządzanie zespołem
Restauracje ze zintegrowaną platformą do zarządzania płacami i zespołem znacznie oszczędzają na kosztach administracyjnych i wydajniej prowadzą działalność. Nasze wewnętrzne zarządzanie zadaniami, czaty pracownicze i połączenia wideo dopełniają zestaw funkcji.
success-icon
Rejestruj godziny pracy i zarządzaj zmianami za pomocą zegara na smartfonie lub komputerze
success-icon
Obliczaj pensje, premie i podatki, korzystając z naszych zintegrowanych rozwiązań innych firm
success-icon
Zarządzaj urlopami płatnymi i zwolnieniami lekarskimi za pomocą naszego grafiku nieobecności
4open_channel_client
Obsługa klienta 24/7
Zapewnij wysokiej jakości obsługę gościom i odwiedzającym stronę za pomocą różnych narzędzi komunikacyjnych, takich jak: czat na żywo, telefonia VoIP, media społecznościowe + komunikatory i poczta elektroniczna
success-icon
Widżet czatu na żywo z konfigurowanymi regułami, routingiem i przenoszeniem rozmów
success-icon
Klasyczny Helpdesk do obsługi zgłoszeń klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów lub rozmów telefonicznych
success-icon
W pełni konfigurowany czatbot i gotowe odpowiedzi, aby szybciej obsługiwać żądania i zamówienia klientów
5crm_store
Zamawianie i przetwarzanie płatności online
Idealne rozwiązanie dla małych kawiarni i restauracji na wynos, Bitrix24 działa jak terminal POS, umożliwiając: przyjmowanie i przetwarzanie zamówień (nawet online), przyjmowanie płatności, organizowanie dostaw, śledzenie statusów zamówień
Przyjmij zamówienie za pośrednictwem strony internetowej, telefonu, poczty elektronicznej, Facebooka, Instagrama lub innego źródła
Utwórz wpis CRM na podstawie zamówienia i wyślij klientowi link do płatności
Wybierz rodzaj dostawy i zaakceptuj płatność. Śledź status zamówienia online

Bitrix24 FAQ

Co to jest Bitrix24?

Bitrix24 to internetowa przestrzeń robocza zaprojektowana do współpracy w działach sprzedaży, marketingu, zarządzania projektami i innych działań. Zawiera CRM, zadania, czaty, spotkania online i ponad 30 innych narzędzi.

Jak rozpocząć korzystanie z Bitrix24?

Aby założyć konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail, potwierdzić go i to wszystko! Twoje konto Bitrix24 jest gotowe do użycia.

Ile kosztuje Bitrix24?

Bitrix24 posiada 5 planów:

  • FREE. Nieograniczona liczba użytkowników, zawsze darmowy plan, ograniczona funkcjonalność.
  • BASIC. Do 5 użytkowników, 249 zł/mies, doskonale nadaje się do prowadzenia małych firm i zespołów sprzedażowych.
  • STANDARD. Do 50 użytkowników, 499 zł/mies, doskonała współpraca dla całej firmy.
  • PROFESSIONAL. Do 100 użytkowników, 999 zł/mies, maksymalna automatyzacja sprzedaży i procesów biznesowych.
  • ENTERPRISE. Do 10 000 użytkowników, od 1 999 zł/mies, narzędzia transformacji cyfrowej dla dużych firm i przedsiębiorstw.

Pamiętaj, że wszystkie nasze plany są opłacane na podstawie jednolitej stawki, co oznacza, że możesz dodawać coraz więcej użytkowników w ramach limitu planu i nadal płacić tę samą kwotę miesięcznie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Bitrix24?

Możesz korzystać z Bitrix24 w dowolnej przeglądarce, w aplikacji desktopowej (dla Windows, Mac, Linux) lub w aplikacji mobilnej (dla iOS lub Android).

Czy moje dane będą bezpieczne w Bitrix24?

Tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Bitrix24 przechowuje dane w 17 centrach danych i na 600 serwerach w Ameryce Północnej i Europie, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Wszystkie nasze procedury gromadzenia i obsługi danych są w pełni zgodne z RODO.

Jakie są poziomy dostępu w Bitrix24?

Oto istniejące poziomy dostępu:

  • Pracownik/użytkownik. Wszystkim nowym zaproszonym użytkownikom domyślnie ustawiony jest status „pracownik”, o ile administrator nie ustawił inaczej.
  • Kierownik działu. Rozszerzone uprawnienia dostępu do konta. Na przykład tacy użytkownicy zobaczą raporty z zadań swoich podwładnych.
  • Administrator: użytkownik, któremu udzielono dostępu administracyjnego do konta.
  • Użytkownik Extranetu: oznaczony ikoną Extranet i mający ograniczony dostęp do konta.
Ponad 30 000 historii sukcesu
Dokładnie tyle kawiarni i restauracji korzysta z Bitrix24, aby sprawnie prowadzić działalność i osiągać maksymalną opłacalność.
section-media-6
„Bitrix24 otworzył przed moją restauracją świat zupełnie nowych możliwości. Bardzo wygodne jest posiadanie jednego narzędzia do wszystkich potrzeb, niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie zamówieniami, rachunkowość, czy tworzenie specjalnych ofert dla gości.

Fakt, że wszyscy pracownicy są w stanie rejestrować i wyrejestrowywać się wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej Bitrix24 na smartfony, już zaoszczędził mnóstwo czasu i pieniędzy.

Zdecydowanie polecam Bitrix24 każdemu właścicielowi restauracji – po prostu wszystko jest łatwiejsze i usprawnione”.


Cesare Buglione, właściciel Don Cento Ristorante
Chcesz rozpocząć?
Oto droga do sukcesu z Bitrix24. Już teraz uzyskaj bezpłatny dostęp do systemu CRM, generowania leadów, centrum sprzedaży, kreatora stron internetowych i ponad 30 innych narzędzi biznesowych.