Mobilna aplikacja

Mobilna aplikacja

Mobilna Aplikacja Bitrix24 działa jako mobilny intranet, mobilny system CRM i mobilny system zarządzania zasobami ludzkimi. Po zainstalowaniu aplikacji Bitrix24 na smartfonie lub tablecie będziesz mógł pracować w drodze, w barze lub w dowolnym miejscu, gdzie masz połączenie z internetem. Obsługiwane są urządzenia na platformach Android oraz iOS.

mobile_main

Zostawaj w kontakcie

Jeśli pracujesz poza biurem, to na pewno docenisz to, że narzędzia Bitrix24 są dostępne nie tylko na komputerach, a zarówno na smartfonach oraz tabletach. Możesz przeglądać Tablicę Aktywności, tworzyć nowe posty lub komentować istniejące bezpośrednio z telefonu. Chciałbyś opublikować nowe zdjęcie? Żaden problem!

Mobilna Aplikacja Bitrix24 umożliwia synchronizację kontaktów z katalogu pracowników w kontaktach ze smartfonem. Otrzymasz aktywne powiadomienia w momencie, gdy będziesz potrzebny. Twoje zadania i zaplanowane wydarzenia są również dostępne z telefonu komórkowego.

2-Stay-connected

Zadania mobilne

Możesz tworzyć nowe zadania i pracować z istniejącymi na urządzeniu mobilnym. Jeśli masz dużo zadań, możesz użyć filtrów do sortowania, żeby znaleźć najważniejsze. Polubienia, delegowanie, odkładanie, zatwierdzanie, wykonywanie i wstrzymywanie zadań, a także przeglądanie dokumentów dołączonych do zadań jest dostępne z telefonu komórkowego.

Zadania są podzielone w zależności od grupy projektów, z którymi są powiązane. Nowe, zaległe i zadania oczekujące na reakcję można uzyskać za pomocą jednego naciśnięcia.

3-mob-tasks

Dokumenty mobilne

Pliki przechowywane w systemie Bitrix24 są automatycznie dostępne w urządzeniu mobilnym. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich firmowych, grupowych i udostępnionych plików, do których masz uprawnienia. Możesz otworzyć dokumenty w formacie XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT i PPTX bezpośrednio na urządzeniu przenośnym, aby przeczytać raport lub wyświetlić prezentację. Wbudowane wyszukiwanie pomaga znaleźć właściwy dokument nawet wtedy, gdy portal zawiera dziesiątki tysięcy plików.

4-Mobile-documents

Komunikacja w czasie rzeczywistym

Gdy piszesz wiadomości do kolegów, którzy są poza biurem, otrzymają oni natychmiastowe powiadomienia. Aktywne powiadomienia działają nawet wtedy, gdy aplikacja jest zamknięta dzięki technologii Bitrix Cloud Messaging.

Lista pracowników i profile pracowników są dostępne w aplikacji mobilnej. Możesz zadzwonić lub wysłać maila do współpracowników ze swojego smartfonu, jeśli nie chcesz używać wiadomości błyskawicznych.

5-rt-comm
12.000.000+ organizacji już używa Bitrix24

Wideo połączenia z komórki

Dla użytkowników mobilnych Bitrix24 dostępne są połączenia wideo i wideokonferencje dla maksymalnie 4 osób. Dostępna jest jakość HD w formacie 16: 9, ale wymaga szerokopasmowego dostępu. Jeśli połączenie jest słabe, możesz przełączyć się do połączenia audio. Tak jak inne mobilne opcje, wszystkie te funkcje są bezpłatne i bez żadnych ograniczeń.

6-Mob-video

Śledź swój harmonogram

Mobilny kalendarz pozwala śledzić zaplanowane wydarzenia i upewnić się, że nigdy nie przegapisz ważnego spotkania. Możesz go używać do:

  • przeglądania harmonogramu
  • tworzenia nowych wydarzeń
  • zaproszenia swoich współpracowników na wydarzenia
  • akceptowania lub odrzucenia zaproszenia od innych.
7-track

Mobilny CRM

Aplikacja Bitrix24 jest w pełni funkcjonalnym mobilnym CRM. Możesz go używać, żeby:

  • mieć dostęp do bazy danych klientów lub katalogu produktów
  • wyświetlać wszystkie bieżące działania CRM
  • tworzyć lub edytować kontakty, leady, firmy lub deali
  • zmieniać statusy jednostek CRM
  • tworzyć i wysyłać faktury.
mob_screens_en_sm

Mobilny Intranet

Ta aplikacja jest darmowym intranetem mobilnym oraz prywatną siecią społecznościową. Tablica Aktywności w smartfonie nie różni się od tej, która się pojawia na Twoim komputerze - możesz czytać istniejące posty, tworzyć nowe, uczestniczyć w dyskusjach oraz wysyłać wiadomości lub komentarze.

Wszystkie ważne ogłoszenie, zaproszenie do zadania lub zaproszenia na spotkanie, które pojawią się na Tablicy Aktywności, będą widoczne na telefonie komórkowym lub tablecie. Nie ma znaczenia, jak daleko jesteś z biura, ponieważ możesz współpracować z kolegami, tak jakbyś był właśnie tam.

9-mob-intranet

Mobilne workflowy

Praca z workflow w podróży jest łatwa dzięki aplikacji mobilnej Bitrix24. Możesz zatwierdzić lub odrzucić żądania, sprawdzać stan rozpoczętych workflow, dodać komentarze i wiele więcej. Jeśli szukasz darmowego rozwiązania do zarządzania procesami biznesowymi, Bitrix24 na pewno Cię zaimponuje.

10-Mobile-Workflows
Gotowy, aby przetestować?