Baza wiedzy

Jedno miejsce do przechowywania całej wiedzy korporacyjnej – Baza wiedzy Bitrix24 może być łatwo edytowana i rozszerzana przez wszystkich członków zespołu.

Multimedialne centrum wiedzy korporacyjnej

Każdy rodzaj informacji będzie dobrze wyglądał w Bazie wiedzy Bitrix24: instrukcje, artykuły, listy kontrolne, dokumentacja, czy jakikolwiek inny rodzaj zawartości.

  • Utrzymuj wiedzę w firmie uporządkowaną i łatwo dostępną
  • Oszczędzaj czas i zasoby na szkoleniu nowych pracowników
  • W prosty i interesujący sposób dziel się doświadczeniami ze współpracownikami
  • Znajdź potrzebne informacje w kilka sekund

Niech wiedza będzie z Tobą

Ludzie przychodzą i odchodzą, ale wiedza musi pozostać w firmie. Niezależnie od tego, czy chodzi o instrukcje robocze, listy kontrolne czy podręczniki, przechowuj i edytuj je w Bazie wiedzy Bitrix24. Twórz tyle treści, ile potrzebujesz i organizuj je w najbardziej intuicyjny sposób.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Łatwe tworzenie, edytowanie i udostępnianie

Główne zalety Bazy wiedzy Bitrix24 to prostota i podejście oparte na szablonach. W Bitrix24 każdy może stworzyć bazę wiedzy – po prostu wybierz szablon i zacznij wypełniać go artykułami, zdjęciami, filmami lub innym rodzajem zawartości. Edytuj z dowolnego miejsca i zobacz, że wszystkie zmiany są wprowadzane natychmiast – nie są wymagane żadne umiejętności kodowania.

Konfigurowalne ustawienia uprawnień

Możesz ograniczyć dostęp do niektórych informacji, konfigurując ustawienia uprawnień – dla określonej bazy wiedzy lub dla wszystkich naraz.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Informacje, które dosłownie same się odnajdują

Wszystkie informacje firmy są dostępne w zaledwie kilka kliknięć w Bazie wiedzy Bitrix24. Znajdowanie jest jeszcze łatwiejsze, jeśli korzystasz z naszego inteligentnego wyszukiwania, które umożliwia znalezienie strony lub dokumentu w ciągu zaledwie kilku sekund.

Dziel się wiedzą z użytkownikami zewnętrznymi

Stwórz cudowną stronę internetową wypełnioną swoimi treściami, włącz zewnętrzny dostęp i udostępnij ją partnerom lub kontrahentom. W ten sposób mogą oni uzyskać dostęp do zawartości bez konieczności wchodzenia na portal Bitrix24, ponieważ strona będzie przechowywana w domenie .bitrix24.wiki.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Przydatne dane zawsze pod ręką

Wdrażaj i szkol nowych pracowników, umożliwiając wyszukiwanie najczęściej zadawanych pytań w bazie wiedzy. Możesz nawet zintegrować niektóre artykuły w odpowiednich modułach, takich jak system CRM, np. jak pracować z dealami i leadami.

Omawiaj artykuły na czacie

Możesz tworzyć osobne czaty dla każdej bazy wiedzy, aby omawiać różne powiązane kwestie. Historię wiadomości można łatwo znaleźć później, po dołączeniu historii czatu do artykułu, do którego należy.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Oddzielna baza wiedzy dla każdego projektu

Utwórz bazę wiedzy z własnymi regułami, algorytmami i innymi ważnymi informacjami wewnątrz grupy roboczej. Każdy uczestnik projektu uzyska dostęp do bazy wiedzy i będzie mógł edytować, udostępniać i omawiać zawarte w niej treści.

Dostępne na komputerze lub telefonie komórkowym

Dostęp do Bazy wiedzy Bitrix24 możesz uzyskać z dowolnego urządzenia i dowolnego miejsca – niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu, czy w podróży.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO


10.000.000+ organizacji już używa Bitrix24
Aplikacja mobilna i desktopowa
Bitrix24 posiada bezplatną aplikację mobilną i desktopową dostępną na systemach Android, iOS, Mac i PC

On-Premise

Bitrix24 jest dostępny w chmurze i on-premise z dostępem do kodu żródłowego. Możesz zainstalować go na własnym serwerze i dostosować w razie potrzeby.

API

API i REST API są dostępne jak w chmurze tak i on-premise.

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie.
Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

Co jeszcze może zrobić Bitrix24
Firma
Zadania i Projekty
CRM
Centrum kontaktowe
Strony