Robotyczna automatyzacja procesów

Załatw więcej spraw w krótszym czasie dzięki RPA. Zautomatyzuj każdy standardowy proces biznesowy (zatwierdzanie dokumentów, wnioski zakupowe, raport dotyczący wydatków itp.) i zaoszczędź do 80% czasu na wykonywaniu rutynowych zadań. Konfiguracja Robotycznej Automatyzacji Procesów (RPA) jest bardzo łatwa i zajmuje mniej niż 30 minut. Nie są wymagane żadne umiejętności kodowania.

Pozwól maszynom wykonywać rutynowe zadania za Ciebie

Mówiąc „roboty”, mamy na myśli wstępnie zaprogramowane algorytmy, które można skonfigurować, dostosować i uruchomić, aby zautomatyzować standardowy proces biznesowy. Po skonfigurowaniu roboty przeprowadzają dokument przez wszystkie etapy zatwierdzania, przydzielają zadania, wysyłają e-maile lub powiadamiają o zbliżającym się terminie.

  • Łatwa konfiguracja, bez wymogu umiejętności kodowania
  • Wszystkie etapy procesu są wyświetlane na jednym panelu kontrolnym
  • Duży wybór gotowych robotów do typowych procesów
  • Zatwierdzanie płatności bezpośrednio ze smartfona

Roboty, którym możesz zaufać

Podczas wykonywania rutynowych zadań i operacji ludzie mogą popełniać błędy. A roboty charakteryzują się 100% precyzyjnością i przewidywalnością. Po skonfigurowaniu zautomatyzowanego procesu możesz mieć pewność, że będzie on przebiegał dokładnie tak, jak chcesz.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Roboty pracują, ludzie nadzorują

Monitorowanie zautomatyzowanego procesu biznesowego jest naprawdę łatwe, ponieważ wszystkie szczegóły są wyświetlane na jednym panelu kontrolnym. Możesz wyraźnie zobaczyć, na którym etapie jest aktualnie proces w trakcie przesuwania się w dół lejka w kierunku zakończenia. Jeśli coś powstrzymuje ten proces, dowiesz się o tym natychmiast i będziesz mógł odpowiednio zareagować.

Konfiguracja zajmuje mniej niż 30 minut

Korzystając z naszego intuicyjnego edytora wizualnego, wystarczy wymienić wszystkie etapy, przez które musi przejść dokument, co powinno się wydarzyć na każdym etapie i kim jest osoba odpowiedzialna. Reszta należy do robotów. Kodowanie nie jest wymagane, wszystko jest tak proste, jak utworzenie profilu w mediach społecznościowych.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Wiele robotów do wyboru

Roboty mogą robić tak wiele: automatycznie przenosić procesy w dół lejka, wysyłać powiadomienia, zmieniać pola procesów, żądać dodatkowych informacji, przypominać o zadaniach po terminie lub odrzuconych dokumentach. Ciągle zwiększamy możliwości naszych robotów i już niedługo będą one mogły wysyłać SMS-y do klientów, koordynować procesy z zadaniami i systemem CRM, i nie tylko.

Automatyczne uruchamianie procesów biznesowych

Następnym poziomem automatyzacji jest rozpoczęcie samego procesu – po zakończeniu innego procesu lub zgodnie z harmonogramem. Może to być przydatne w przypadku powtarzających się opłat, takich jak miesięczne rachunki za Internet.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Szybka rozmowa na czacie

Utwórz czat dla wszystkich zaangażowanych w proces, aby szybko omawiać i rozwiązywać pojawiające się problemy.

Działa dla każdej firmy. Twojej firmy

Bez względu na profil działalności firmy, możesz używać RPA, aby szybciej osiągać cele. Nawet skomplikowane, wieloetapowe procesy można łatwo zautomatyzować za pomocą naszego intuicyjnego edytora wizualnego.

ROZPOCZNIJ ZA DARMO

Łatwość monitorowania i nadzorowania

Wszelkie czynności związane z procesami (etapy zatwierdzania, osoby nadzorujące itp.) są zapisywane i przechowywane na jednym panelu kontrolnym. Nie ma potrzeby otwierania każdego etapu procesu w celu sprawdzenia szczegółów i historii – wszystko jest widoczne na panelu kontrolnym.


10.000.000+ organizacji już używa Bitrix24
Aplikacja mobilna i desktopowa
Bitrix24 posiada bezplatną aplikację mobilną i desktopową dostępną na systemach Android, iOS, Mac i PC

On-Premise

Bitrix24 jest dostępny w chmurze i on-premise z dostępem do kodu żródłowego. Możesz zainstalować go na własnym serwerze i dostosować w razie potrzeby.

API

API i REST API są dostępne jak w chmurze tak i on-premise.

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie.
Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

Co jeszcze może zrobić Bitrix24
Firma
Zadania i Projekty
CRM
Centrum kontaktowe
Strony