Dysk Bitrix24 dla pracy z dokumentami

 • Dysk firmowy
 • “Mój Dysk” oraz dysk grupowy
 • Wieloosobowa edycja online
 • Synchronizacja plików
 • Udostępnianie dokumentów
 • Online/Offline dostęp z wielu urządzeń
 • Hostowane w bezpiecznej chmurze lub na serwerze

100% bezpieczne

 • Dostęp 24/7
 • Historia wersji / wycofanie
 • Przywrócenie
 • Codzienna kopia zapasowa
 • zyfrowanie danych SSL

Centralny Punkt Wejścia

"Mój dysk" to scentralizowany punkt dostępu dla wszystkich plików w Bitrix24, z którymi chcesz pracować. Wszystkie własne pliki, dowolne dyski grupy, do których się podłączyłeś, a także udostępnione foldery i dokumenty, do których masz dostęp, są dogodnie zlokalizowane w jednym miejscu.

Po zainstalowaniu Bitrix24.Drive za pomocą aplikacji desktopowej, synchronizacja odbywa się w szczególności z "Moim Dyskiem" i całą jego zawartością. “Mój dysk” to miejsce, w którym możesz przesyłać nowe pliki lub usuwać istniejące, tworzyć nowe foldery, udzielać uprawnienia do uzyskiwania dostępu i synchronizować się z współpracownikami oraz wyszukiwać dokumenty przy użyciu różnych filtrów.

Integracja z chmurami oraz z komputerami

Po zainstalowaniu Bitrix24.Drive na komputerze z systemem Windows lub Mac można zsynchronizować wybrane pliki i foldery przechowywane w chmurze Bitrix24 lub na własnem serwerze komputera i odwrotnie.

Aplikacja desktopowa Bitrix24.Drive integruje się z programem Windows Explorer i Mac Finder, umożliwiając przeglądanie i dostęp do plików zapisanych na komputerze bezpośrednio z zainstalowanej aplikacji. Podobnie instalacja aplikacji na komputery stacjonarne dodaje program Bitrix24.Drive do menu kontekstowego Windows Explorer, umożliwiając wysyłanie, udostępnianie, otwieranie oraz omawianie dowolnego dokumentu, przechowywanego na Twoim komputerze.

9.000.000+ organizacji już używa Bitrix24

Przejrzyste statystyki

Bitrix24.Drive w aplikacji desktopowej pokazuje ile masz przestrzeni w chmurze, ile jest wykorzystane przez pliki firmowe i ile jest dostępne. Pokazuje również listę niedawno aktualizowanych lub zmienionych plików, w tym daty i nazwisko osoby, która utworzyła lub edytowała każdy dokument. Pasek synchronizacji znajduje się w prawym górnym rogu aplikacji, co ułatwia sprawdzenie, czy pliki są aktualnie synchronizowane.

Powiadomienia pojawiają się w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy ktoś stworzył nową wersję dokumentu.

Bezpieczne udostępnianie plików i folderów

Nadal używasz strony publicznych udostępniań plików i usług? Nie można uzyskać dostępu do danych firmy przechowywanych w prywatnych kontach Dropbox dla pracowników?

Bitrix24.Drive umożliwia udostępnianie plików wszystkim użytkownikom firmy lub spoza firmy bez problem bezpieczeństwa dzięki opcji ograniczeń czasu i haseł.

Pliki i foldery można udostępniać także innym pracownikom, grupom roboczym lub działom. Bitrix24.Drive może synchronizować pliki grup i firm z komputerem.

Jest wszystko!

Nie ma komputera? Nie ma problemu. Zawsze możesz uzyskać dostęp do plików z dowolnego urządzenia przenośnego, na którym jest zainstalowana aplikacja Bitrix24. Obsługiwane są wszystkie popularne formaty dokumentów (XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT, PPTX), dzięki czemu można odczytywać podsumowania, wyświetlić raporty sprzedaży lub prezentacje.

Łatwo znajdziesz pliki i foldery, wystarczy tylko wpisać nazwę w polu wyszukiwania i natychmiast zobaczysz wyniki.

Za darmo!

Gotowy, aby przetestować?