Pobieranie Bitrix24

Zachęcamy do korzystania z Bitrix Virtual Appliance (BVA) w celu instalacji wersji próbnej lub komercyjnej. BVA to bezpłatna aplikacja, która pozwala na optymalne działanie wersji On-Premise we wstępnie skonfigurowanym i w pełni bezpiecznym środowisku wirtualnym. BVA oszczędza Twoje wysiłki i czas poprzez zapewnienie właściwego wdrożenia i administrowania Twoją wersją Bitrix24 na wybranym serwerze. Dostępne są zarówno wersje Windows, jak i Unix.

Bitrix24 On-Premise instalowany jest z angielskim interfejsem. Możesz pobrać pliki z językiem polskim poprzez system aktualizacji. Więcej tłumaczeń języka interfejsu można uzyskać u naszych lokalnych Partnerów. Dowiedz się więcej

Jeśli nie masz pewności, którą wersję produktu wybrać, lub które urządzenie Bitrix Virtual Appliance będzie dla Ciebie najlepsze, zachęcamy do kontaktu z naszymi certyfikowanymi Partnerami Bitrix24 w celu uzyskania pomocy.

Redakcja Business lub Enterprise

Możesz pobrać i wdrożyć wersję Bitrix Virtual Appliance na swoim serwerze, który umożliwia instalację wersji próbnej redakcji Business lub Enterprise we wstępnie skonfigurowanym i w pełni bezpiecznym środowisku wirtualnym.

  1. Wybierz i pobierz preferowaną wersję Bitrix Virtual Appliance (BVA).
  2. Wdróż BVA na swoim serwerze.
  3. W BVA uruchom Kreator Instalacji Bitrix24, aby wybrać redakcję Business lub Enterprise do dalszej instalacji produktu.
  4. Zainstaluj swoją redakcję produktu Bitrix24 (w celu pobrania dodatkowego pliku wymagane jest połączenie internetowe).
  5. Korzystaj z produktu!
Virtual Appliance dla Windows i Linux

Wolisz korzystać z istniejącego środowiska oprogramowania?

eśli chcesz zainstalować kopię redakcji Bitrix24 Business lub Enterprise na swoim serwerze ze skonfigurowanym wcześniej środowiskiem oprogramowania, możesz pobrać pliki wersji testowej, korzystając z linków poniżej (pamiętaj, że niektóre narzędzia produktu mogą nie działać, jeśli środowisko oprogramowania nie jest w odpowiedni sposób skonfigurowane - zapoznaj się z wymaganiami produktu i instrukcją instalacji).

Linki do pobrania redakcji Business

Pobierz .ZIP

Pobierz .TAR.GZ

Linki do pobrania redakcji Enterprise

Pobierz .ZIP

Pobierz .TAR.GZ