Bitrix24.Drive

Integralna część ekosystemu Bitrix24, Mój Dysk to miejsce, w którym tworzysz, edytujesz i udostępniasz pliki związane z pracą. Łatwy dostęp z dowolnego urządzenia, integracja z Google Docs i Office 365 konfigurowalne uprawnienia dostępu – czego więcej można chcieć od dysku w Chmurze?

Doładuj pracę zespołową

Bitrix24.Drive posiada wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego dysku w chmurze. Dużą zaletą jest to, że jest już zintegrowany z resztą narzędzi Bitrix24, co oznacza, że nie ma potrzeby korzystania z aplikacji innych firm do przechowywania i zarządzania plikami związanymi z pracą.

2-drive

Całodobowy dostęp online lub offline z dowolnego urządzenia

Konfigurowalne uprawnienia dostępu

Bezpieczne przechowywanie wszystkich danych

Integracja z Office 365 i Google Docs

UZYSKAJ BITRIX24 ZA DARMO

Współpraca w dowolnym miejscu i czasie

Korzystając z Bitrix24.Drive, Ty i Twój zespół możecie przechowywać ważne dokumenty, edytować je razem online i szybko udostępniać nie tylko zespołowi, ale również użytkownikom zewnętrznym. Utwórz folder grupowy dla działu lub projektu i zaproś członków zespołu do współpracy online.

UZYSKAJ BITRIX24 ZA DARMO

3-drive

Działa jeszcze lepiej z aplikacją desktopową Bitrix24

Skonfiguruj Mój Dysk za pomocą aplikacji desktopowej Bitrix24, aby synchronizować pliki i foldery przechowywane w Chmurze Bitrix24 ze swoim komputerem i odwrotnie.
Dowiedz się więcej

4-drive

Integracja z narzędziami z których już korzysta Twój zespół

Bitrix24.Drive umożliwia edycję dokumentów online poprzez natywną integrację z Google Docs, Office 365 lub MS Office Online. Jeśli masz już pliki zapisane na Dysku Google lub w Dropbox, możesz łatwo je podłączyć do Bitrix24.Drive i przenieść potrzebne pliki za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

UZYSKAJ BITRIX24 ZA DARMO

5-drive

Uprawnienia dostępu: zawsze pod kontrolą

Niektóre pliki i foldery firmy nie powinny być dostępne dla wszystkich (np. informacje księgowe lub ściśle tajne dane projektu). Dzięki Bitrix24.Drive możesz ograniczyć dostęp do takich plików i/lub zablokować je, aby uniknąć przypadkowych zmian.

6-drive

Statystyki użytkowania w czasie rzeczywistym i aktualizacje stanu plików

Żadne działanie na Bitrix24.Drive nie pozostanie niezauważone. Wszelkie zmiany w plikach, którymi zarządzasz powodują wygenerowanie powiadomienia z datą i danymi osoby, która ich dokonała. Bitrix24.Drive wyświetla również dostępną ilość wolnego miejsca w Chmurze i proponuje opcje bezpiecznego czyszczenia.

UZYSKAJ BITRIX24 ZA DARMO

7-drive

Twoje dane są w 100% zabezpieczone. Przez cały czas

Jak żadna inna firma rozumiemy znaczenie bezpieczeństwa danych. Funkcje bezpieczeństwa Bitrix24.Drive obejmują SSL protokół szyfrowania transmisji danych, codzienne tworzenie kopii zapasowych i historię wersji/wycofanie zmian. Nasze centra danych są chronione zgodnie ze standardem SAS 70 Type II oraz Safe Harbor, co oznacza najwyższy poziom bezpieczeństwa danych, jaki może uzyskać osoba cywilna.

8-drive

15 000 000+ organizacji już używa Bitrix24
Aplikacja mobilna i desktopowa
Bitrix24 posiada bezplatną aplikację mobilną i desktopową dostępną na systemach Android, iOS, Mac i PC
tools_inc_desktop_app

On-Premise

Bitrix24 jest dostępny w chmurze i on-premise z dostępem do kodu żródłowego. Możesz zainstalować go na własnym serwerze i dostosować w razie potrzeby.

tools_inc_on-premise

API

API i REST API są dostępne jak w chmurze tak i on-premise.

tools_inc_api

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie.
Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

logo-mailchimp
logo-slack
logo-skype
logo-office365
logo-xero
logo-zapier
logo-quickbooks
logo-google-drive
Co jeszcze może zrobić Bitrix24
Firma
Zadania i Projekty
CRM
Centrum kontaktowe
Strony