Śledzenie połączeń w Bitrix24.CRM

Śledź połączenia od klientów, aby zobaczyć, które reklamy działają najlepiej.
Darmowe narzędzie do śledzenia połączeń w Bitrix24.CRM

Dzięki śledzeniu połączeń w Bitrix24.CRM, zawsze będziesz znać dokładną liczbę połączeń, odebranych z konkretnego kanału promocyjnego i ilu klientów (z tych, którzy dzwonili) rzeczywiście dokonało zakupu.

  • Możliwość dowiedzieć się z którego kanału promocyjnego klient przyszedł
  • Zawsze będziesz znać reklamy, które działają najlepiej
  • Łatwa konfiguracja, nie wymaga integracji
  • Dostępne za darmo w Bitrix24.CRM
Jak to działa

Najpierw uruchom kampanie reklamowe na różnych platformach, takich jak Facebook, Instagram, Google Ads, reklamy prasowe, telewizja/radio itp. Dla każdej platformy korzystasz z różnych numerów telefonu, które będą śledzone.

Dalej, nasz inteligentny system skanuje wszystkie połączenia przychodzące i identyfikuje, z którego źródła pochodzą. Na koniec, nasz CRM pokaże, czy klient rzeczywiście dokonał zakupu. W ten sposób będziesz dokładnie wiedział, które kanały promocyjne działają najlepiej i jak wydajne są w porównaniu do siebie.

UZYSKAJ ZA DARMO

Łatwe przypisywanie numerów telefonów

Bitrix24 posiada wbudowaną telefonię, dzięki temu masz możliwość wynajmowania pakietu z 5 lub 10 numerami. Jeśli korzystasz z innego dostawcy usług telekomunikacyjnych, aby śledzić połączenia, możesz przypisać numery telefonów od tego dostawcy.

Śledź klientów: od świadomości do zakupu

Śledzenie połączeń Bitrix24 pozwala poznać, skąd pochodzą klienci i co ich do Ciebie doprowadziło. Na przykład ktoś zobaczył Twoją reklamę na Facebooku, kliknął ją, otworzył Twoją stronę internetową, zobaczył Twój numer telefonu i zadzwonił do Ciebie. Nasz system rejestruje te wszystkie kroki i pokazuje je w systemie CRM.

UZYSKAJ ZA DARMO

Śledzenie połączeń: raporty, źródła i ruch

Korzystając ze śledzenia połączeń Bitrix24 sprawdzaj liczbę połączeń wygenerowanych przez każdą z kampanii marketingowych i analizuj ich koszty.
W ten sposób dowiesz się, które źródła działają najlepiej, wyłączysz nieskuteczne kanały promocyjne i zoptymalizujesz budżet marketingowy.


9.000.000+ organizacji już używa Bitrix24
Aplikacja mobilna i desktopowa
Bitrix24 posiada bezplatną aplikację mobilną i desktopową dostępną na systemach Android, iOS, Mac i PC

On-Premise

Bitrix24 jest dostępny w chmurze i on-premise z dostępem do kodu żródłowego. Możesz zainstalować go na własnym serwerze i dostosować w razie potrzeby.

API

API i REST API są dostępne jak w chmurze tak i on-premise.

Integracje

Bitrix24 ma kilkadziesiąt integracji dostępnych w Markecie.
Możesz także tworzyć własne aplikacje za pomocą naszego REST API.

Co jeszcze może zrobić Bitrix24
Firma
Zadania i Projekty
CRM
Centrum kontaktowe
Strony